Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

CHP heyeti MESO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Güngör Serdar Bozyaka ve parti üyelerinden oluşan heyet Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetimini ziyaret etti.

CHP heyeti MESO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Güngör Serdar Bozyaka ve parti üyelerinden oluşan heyet  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetimini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Parti teşkilatı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ‘e ülkemizdeki son ekonomik durum ve yaşanan krizden nasıl çıkılabileciği ile ilgili CHP tarafından hazırlanan raporu takdim etti.Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Başkan Akyüz ‘e Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz ile ilgili partimiz tarafından hazırlanan raporda bu krizden nasıl çıkılabileceğinin yollarını paylaştı. Esnafların genel sorunlarını ve isteklerini not alarak, esnaflarımızın lehine ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

“SORUNLAR YERİNDE DİNLENMESİ GEREKİYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz “Manisa ülke ekonomisine sanayisi ile tarımı ile büyük katkı sağlayan ve kültür ve turizm değerlerine sahip önemli bir büyükşehir. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan etkilenmememiz mümkün değil. Birlik ve beraberlik içinde bu krizden çıkışın yollarını hep birlikte aşacağız. Bu tür ziyaretlerin parti ismi ne olursa olsun sürekli yapılmasını ve esnaf sorunlarının yerinde dinlenmesi gerektiğine inanıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerli milletvekillerine ve parti teşkilatına başarılar diliyor, nazik ziyaretlerinizden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.”

 AHİ EVRAN HEDİYESİ

Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli ‘ye Ahi kültürünün kurucusu Ahi Evran’ın heykelini hediye etti. Akyüz, “Esnafımızın sorunlarıyla ilgilendiğinizi biliyoruz. Bundan dolayı esnaf teşkilatı adına size teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim