Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Minderin parlayan yıldızı: ONUR YURTADA

Manisa’nın Türk güreşine armağan ettiği yeni yetenek Onur Yurtada, her geçen gün yükselen performansıyla göz dolduruyor.

 

Minderin parlayan yıldızı:

ONUR YURTADA

 

MUSTAFA TATLI

Manisa’nın yetiştirdiği başarılı güreşçilerinden Onur Yurtada, minderde rakip tanımıyor. Akhisar Belediyespor adına güreşen Yurtada, Bosna- Hersek'te düzenlenen, 12 ülkenin katıldığı Minikler Balkan Güreş Şampiyonası’nda 57 kiloda şampiyon oldu.

YENİ KEREM KAMAL

Bulgar, Sırp ve Makedon güreşçilerini 8-0’la teknik üstünlükle geçen Onur, yeteneğini gözler önüne sererken, yeni Kerem Kamal olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Birçok Türkiye Şampiyonluğu elde eden ve Minikler Avrupa Şampiyonası’nda 5’nci olan Onur, geleceği parlak güreşçilerin başında geliyor.

GÜNGÖR’ÜN KEŞİFLERİNDEN!

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Süleyman Güngör’ün Türk güreşine armağan ettiği Onur Yurtada, kulübü Akhisar Belediyespor ile başarıdan başarıya koşup tarih yazarken, ilerleyen yıllarda da ülkemize çok daha büyük başarıyı getirecek gibi görünüyor. Başarılı sporcu, en büyük hedefinin olimpiyatlara katılıp derece yapmak olduğunu ifade ederek, antrenörleri Süleyman Güngör, İsmail Göze ve Yücel Ünsal’a teşekkür etti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim