Misafir
6,5438
5,8108
238,56
ÜYE GİRİŞİ

Minderin parlayan yıldızı: ONUR YURTADA

Manisa’nın Türk güreşine armağan ettiği yeni yetenek Onur Yurtada, her geçen gün yükselen performansıyla göz dolduruyor.

 

Minderin parlayan yıldızı:

ONUR YURTADA

 

MUSTAFA TATLI

Manisa’nın yetiştirdiği başarılı güreşçilerinden Onur Yurtada, minderde rakip tanımıyor. Akhisar Belediyespor adına güreşen Yurtada, Bosna- Hersek'te düzenlenen, 12 ülkenin katıldığı Minikler Balkan Güreş Şampiyonası’nda 57 kiloda şampiyon oldu.

YENİ KEREM KAMAL

Bulgar, Sırp ve Makedon güreşçilerini 8-0’la teknik üstünlükle geçen Onur, yeteneğini gözler önüne sererken, yeni Kerem Kamal olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Birçok Türkiye Şampiyonluğu elde eden ve Minikler Avrupa Şampiyonası’nda 5’nci olan Onur, geleceği parlak güreşçilerin başında geliyor.

GÜNGÖR’ÜN KEŞİFLERİNDEN!

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Süleyman Güngör’ün Türk güreşine armağan ettiği Onur Yurtada, kulübü Akhisar Belediyespor ile başarıdan başarıya koşup tarih yazarken, ilerleyen yıllarda da ülkemize çok daha büyük başarıyı getirecek gibi görünüyor. Başarılı sporcu, en büyük hedefinin olimpiyatlara katılıp derece yapmak olduğunu ifade ederek, antrenörleri Süleyman Güngör, İsmail Göze ve Yücel Ünsal’a teşekkür etti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim