Misafir
6,5438
5,8108
238,56
ÜYE GİRİŞİ

Devrim ayrım yapmayacak

Göreve geldiği günden bu yana forma rekabeti konusunda oyuncularına eşit mesafede yaklaşan Büyükşehir’in teknik patronu Levent Devrim, Bugsaşspor maçı öncesinde “olmazsa olmaz” kriterini tekrar yineledi.

 

ÇALIŞAN FORMAYI KAPAR!

 

Devrim ayrım yapmayacak

 

MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk iki sınavında toplam 4 puan toplayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, hafta sonunda konuk edeceği Bugsaşspor maçına odaklandı. Geçen sezon şampiyon olan kadrosunun iskeletini koruyan ve bu sezon ise yaptığı transferlerle şampiyonluk adayı olduğunu gösteren Siyah-Beyazlılar’da forma rekabeti daha ilk haftadan kendini göstermiş durumda. Her mevkide kaliteli alternatifleri bulunan Büyükşehir’de teknik patron Levent Devrim, yedek oyunculara “her an formaya hazır olun” mesajı verdi.

REKABET BAŞARIYI GETİRECEK

Geçen sezon elde edilen şampiyonluğu “herkese eşit mesafede forma vererek” elde eden tecrübeli teknik adam Devrim, bu sezon da olmazsa olmaz olan “rekabet başarıyı getirecek” felsefesinden taviz vermeyecek gibi görünüyor. Oyuncularına sahada yapması gerekenleri hem teorik hem pratik olarak aktaran Devrim, oyun planına sadık kalınmasını emrediyor. Çalışmadan, şampiyonluk gibi bir hedefin gelmesinin mümkün olmadığını, bu hedef doğrultusunda her oyuncuya forma şansı verebileceğinin sözünü veren başarılı teknik adam, takımda kimsenin yerinin garanti olmadığının altını sürekli çiziyor. Devrim, oynayan ve oynamayan oyuncu ayrımı yapmadığını, idman performanslarının da verecekleri kararlarda etken olacağını, bu yüzden herkesin maksimum seviyede işine sarılmasını gerektiğini kaydetti.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim