Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’un sorunu tecrübesizlik

Manisaspor’un sorunu tecrübesizlik

 

Yeni sezona Sarıyer ve Hacettepe mağlubiyetleriyle başlayan Manisaspor’da genç kadronun tecrübesizliği sonuçlara etki ediyor. İlk iki haftada özellikle gol yollarında çok sayıda gol pozisyonunu sonuçlandıramayan ve basit goller yiyen Siyah-Beyazlılar, zamanla bu sorunu aşacağına inanıyor. Teknik Direktör Erkan Aslan, takımda forma giyen gençlerin bu lig seviyesinde ilk maçlarını oynadığının altını çizerek, takımının her geçen gün istenilen seviyeye geleceğini düşünüyor. Utaş Uşakspor maçına hazırlanan genç futbolcular ise maç oynadıkça kazandıkları tecrübeleri en iyi şekilde sahaya yansıtmayı planlıyor. Iwanski’den gelen eksi 6 puan cezasının moralsizliğini yaşayan Tarzan’da alt sıralardan çıkmanın yolları aranıyor. Bu arada kırmızı kart cezalısı Uğur Pamuk, hafta sonundaki Uşakspor deplasmanında maçtaki yerini alamayacak.

CEZA YOLDA

Manisaspor, Hacettepespor maçında yapılan çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildi. TFF’den yapılan açıklamada, “MANİSASPOR Kulübü'nün 08.09.2018 tarihinde oynanan MANİSASPOR-HACETTEPESPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir” denildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim