Misafir
6,5661
5,8367
240,12
ÜYE GİRİŞİ

Şampiyonluk Parolası: İçerde 3 Dışarda 1

Kırklarelispor deplasmanından golsüz beraberlikle ayrılan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyonluğa giden yolundaki hesabı şimdilik doğru ilerliyor.

 

ŞAMPİYONLUK PAROLASI:

İÇERDE 3 DIŞARDA 1

 

Büyükşehir’de

2 puan ortalaması

memnun ediyor

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’taki temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, Zonguldak Kömürspor galibiyetinin ardından Kırklarelispor deplasmanından puanla ayrıldı. İki maçta 4 puanı cebine koyan Siyah-Beyazlılar, kaçan iki puana üzülmüyor. Sezona “içerde 3 puan, dışarda 1 puan” felsefesiyle start veren Büyükşehir’de teknik patron Levent Devrim, oyuncularına moral aşıladı. Devrim, “Kırklareli maçını artık unutun. İki puan ortalaması zaten bizi şampiyonluğa götürecek. Daha çok çalışıp eksiklerimizi kapattıktan sonra zamanla içerde-dışarda kazanan, seri yakalayan bir takım olacağız. Sizlere güvenim tam” diye konuştu. Yönetim de Kırklareli gibi zor deplasmanda alınan puanı kazanç olarak görürken, takımın haftalar ilerledikçe çok daha iyi sonuçlar alacağına inanıyor.

SON VURUŞLARA ÖZEN GÖSTERİLECEK

Kırklareli deplasmanında son vuruşlarda sorun yaşayan Büyükşehir Belediyespor’da, Bugsaşspor maçının hazırlıkları bugün başlayacak. Kalede ve savunmada pek sorun yaşamayan Siyah-Beyazlı ekipte teknik heyet, orta saha ve hücum organizasyonları üzerinde daha çok duracak. İki haftada kaçırılan pozisyonların sayısının fazla oluşunu göz önüne alan teknik heyet, orta saha ve hücum oyuncularına özel çalışmalar uygulatacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim