Misafir
6,563
5,8326
239,76
ÜYE GİRİŞİ

Munise’nin gözü ay-yıldızda

Munise’nin gözü ay-yıldızda

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Flash Taekwondo İhtisas Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Munise Akçalı, Ümitler Milli Takım Seçmesi’nde ter dökecek. 27-30 Eylül’de Konya Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda yapılacak organizasyonda ilimizi temsil edecek olan Akçalı, milli takıma seçilmeyi hedefliyor. Antrenör Cesim Aşan, Munise’nin başarılı olacağına inandığını belirterek, “Munise, şu anda ümit kızlarda Manisa’yı seçmelerde tek temsil eden sporcu unvanını elde etmiş durumda. Milli takımı hak eden bir performans ortaya koyuyor. Çok çalıştı. İnşallah seçmeleri de geçerek bu başarılarını taçlandıracak” dedi. Aşan, Munise’nin seçmeleri geçmesi halinde ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil edeceğini sözlerine ekledi.

İŞTE GURURLANDIRAN LİSTE

Türkiye Taekwondo Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 57 kiloda mücadele edecek sporcular şöyle; Tuğba Yılmaz - Ankara – Direkt, Melisa Nur Uysal – Konya, Hatice Kolçak – Düzce, Gülsüm Gültekin – Bilecik, Simay Torun – Konya, Ece Köse – Ankara, Nisa Nur Uysal – Konya, Hilal Şimşek – Karaman, Melike Önem – Çanakkale, Melike Yılmaz -, Saliha Küçüksolak – Konya, Elif Dinçer – Ankara, Emine Ünlü – İstanbul, İlayda Kardelen Çiftçi – Denizli, Munise Akçalı – Manisa, Şeyda Kalkan – Konya, Esma Tuncer – Niğde, Hülya Eda Kıranşal – Ankara.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim