Misafir
6,5661
5,8367
240,12
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir'de 2'de 2 zamanı

Zonguldak Kömürspor’u yenerek lige galibiyetle başlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, bugün ilk haftanın lideri Kırklarelispor ile deplasmanda karşılaşıyor.

 

2’DE 2 ZAMANI

 

Kazan da gel Büyükşehir

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ikinci haftanın en dikkat çekici maçında haftaya lider giren Kırklarelispor ile kozlarını paylaşıyor. İlk haftada Zonguldak Kömürspor’u 2-1 yenen Siyah-Beyazlılar, Etimesgut deplasmanından 3-0’lık galibiyetle dönen rakibini yenerek 2’de 2 yapmanın planlarını yapıyor. Son çalışmasını Kırklareli’nde yapan Büyükşehir’de tedavileri devam eden Cem Özdemir ve Umut Sönmez forma giyemeyecek. Kırmızı kart cezası sona eren Tayyib Kanarya ise görev verilmesi halinde görev alabilecek. Kırklareli Atatürk Stadı’nda bugün saat 16:30’da başlayacak maçı Amasya bölgesi hakemi Bilal Köseoğlu yönetecek. Köseoğlu’nun yardımcılıklarını Sedat Yavanoğlu ve Mehmet Şengül yapacak. Maçın 4. Hakemi ise Sezer Polat. İki takım, tarihinde ilk kez karşı karşıya gelecek.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim