Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

AKP bayramda da seçimi konuştu

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programında yerel seçimler konuşuldu. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

AKP bayramda da seçimi konuştu

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programında yerel seçimler konuşuldu. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

MUZAFFER KİRT

AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Şehzadeler ve Yunusemre İlçe Başkanlıklarının destekleriyle Kurban Bayramı dolaysıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Tarihi Bedesten’de düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Şule Uygur, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aylin Yavaş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, belediye başkanları ve partililer katıldı.

YEREL SEÇİMDE DE AYNI BAŞARI HEDEFLENİYOR

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhurbaşkanın, AK Parti’nin rakibinin dolar olduğunu söyledi. AK Parti’yi kapatma davasında, gezi olaylarında, e-muhtırada ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde istediklerini alamayanların ekonomi üzerinden Türkiye’yi terbiye etmeye çalıştığını belirten Baybatur,  buna rağmen Türkiye’de sermaye çıkışının çok fazla olmadığını kaydetti. Türkiye’ye karşı operasyonların dize getiremedikleri için devam edeceğini vurgulayan Baybatur, “Görünen o ki Türkiye'ye karşı operasyonlar dize getiremedikleri için devam edecek. Hani bugün de İbn-i Haldun'ün dediği gibi coğrafya bir kaderdir diye. Evet Türkiye'nin kaderi bu coğrafya. Bizlerin kaderi bu coğrafya. Suriye'de kurulmak istenen terör devletine Türkiye Cumhuriyeti Devleti müsaade etmediği için bu birilerini rahatsız ediyor. Dinletemiyorlar, laf anlatamıyorlar bizlere. Ama biz ne yapıyoruz, doğruyu yapıyoruz, hakikati yapıyoruz. Çünkü artık Türkiye kendi kabına sığan bir devlet değil. Hepimiz takip ediyoruz. Ümmetin umudu olan bir Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan var. Geçmişte Osmanlı dahil olmak üzere Avrupa devlerinin ya da emperyalist devletlerin uykularını kaçırıyor"ifadelerini kullandı.

SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLECEK

24 Haziran seçimlerinin ardından yerel seçimler arifesine yaklaştıklarını kaydeden Baybatur, “Eylül ayından itibaren genel merkezimiz yerel yönetimlerle ilgili anket, saha çalışmalarına hız vereceğiz. Bu süreçte başta büyükşehir belediye başkan adayı olmak üzere ilçe belediye başkan adaylarını belirleyip yola doğru çıkacağız. 17 ilçe belediyesini alıp da büyükşehri almadıktan sonra hiçbir kıymeti yok. Merkezde Şehzadeler Belediye başkanımız var. Nelerle boğuştuklarını ben biliyorum. Yunusemre öyle, Akhisar öyle.  Bütün hepsi öyle. İmkansızlıklarla büyük işler yapıyorlar. Ama biz büyükşehir belediyesini bu ilçelerle beraber aldığımız zaman bir yandan devlet, hükümet desteği, bir yandan yerel yönetimlerle beraber Manisa’da tarih yazarız. Onun için önümüzdeki bu süreç için şimdiden çalışmalara başlamalıyız” diye konuştu. Konuşmaların ardından milletvekilleri ve partililer birbirleriyle bayramlaştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim