Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

AKP bayramda da seçimi konuştu

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programında yerel seçimler konuşuldu. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

AKP bayramda da seçimi konuştu

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programında yerel seçimler konuşuldu. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

MUZAFFER KİRT

AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Şehzadeler ve Yunusemre İlçe Başkanlıklarının destekleriyle Kurban Bayramı dolaysıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Tarihi Bedesten’de düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Şule Uygur, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aylin Yavaş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, belediye başkanları ve partililer katıldı.

YEREL SEÇİMDE DE AYNI BAŞARI HEDEFLENİYOR

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 24 Haziran seçimlerinde güzel sonuçlar elde ettiklerini kaydederek, amaçlarının 31 Mart yeril seçimlerinde de aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhurbaşkanın, AK Parti’nin rakibinin dolar olduğunu söyledi. AK Parti’yi kapatma davasında, gezi olaylarında, e-muhtırada ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde istediklerini alamayanların ekonomi üzerinden Türkiye’yi terbiye etmeye çalıştığını belirten Baybatur,  buna rağmen Türkiye’de sermaye çıkışının çok fazla olmadığını kaydetti. Türkiye’ye karşı operasyonların dize getiremedikleri için devam edeceğini vurgulayan Baybatur, “Görünen o ki Türkiye'ye karşı operasyonlar dize getiremedikleri için devam edecek. Hani bugün de İbn-i Haldun'ün dediği gibi coğrafya bir kaderdir diye. Evet Türkiye'nin kaderi bu coğrafya. Bizlerin kaderi bu coğrafya. Suriye'de kurulmak istenen terör devletine Türkiye Cumhuriyeti Devleti müsaade etmediği için bu birilerini rahatsız ediyor. Dinletemiyorlar, laf anlatamıyorlar bizlere. Ama biz ne yapıyoruz, doğruyu yapıyoruz, hakikati yapıyoruz. Çünkü artık Türkiye kendi kabına sığan bir devlet değil. Hepimiz takip ediyoruz. Ümmetin umudu olan bir Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan var. Geçmişte Osmanlı dahil olmak üzere Avrupa devlerinin ya da emperyalist devletlerin uykularını kaçırıyor"ifadelerini kullandı.

SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLECEK

24 Haziran seçimlerinin ardından yerel seçimler arifesine yaklaştıklarını kaydeden Baybatur, “Eylül ayından itibaren genel merkezimiz yerel yönetimlerle ilgili anket, saha çalışmalarına hız vereceğiz. Bu süreçte başta büyükşehir belediye başkan adayı olmak üzere ilçe belediye başkan adaylarını belirleyip yola doğru çıkacağız. 17 ilçe belediyesini alıp da büyükşehri almadıktan sonra hiçbir kıymeti yok. Merkezde Şehzadeler Belediye başkanımız var. Nelerle boğuştuklarını ben biliyorum. Yunusemre öyle, Akhisar öyle.  Bütün hepsi öyle. İmkansızlıklarla büyük işler yapıyorlar. Ama biz büyükşehir belediyesini bu ilçelerle beraber aldığımız zaman bir yandan devlet, hükümet desteği, bir yandan yerel yönetimlerle beraber Manisa’da tarih yazarız. Onun için önümüzdeki bu süreç için şimdiden çalışmalara başlamalıyız” diye konuştu. Konuşmaların ardından milletvekilleri ve partililer birbirleriyle bayramlaştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim