Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

Manisa protokolü bayramlaştı

Manisa Protokolü, Kurban Bayramı dolayısıyla polisevinde düzenlenen törende bayramlaştı. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, dünyanın bütün derdi tasası, karmaşası, gündelik hayatın hengamesi içerisinde insanların durup kendine bakması, hayatın gerçek anlamını keşfetmesi açısından bayramların önemli olduğunu söyledi.

Manisa protokolü bayramlaştı

Manisa Protokolü, Kurban Bayramı dolayısıyla polisevinde düzenlenen törende bayramlaştı. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, dünyanın bütün derdi tasası, karmaşası, gündelik hayatın hengamesi içerisinde insanların durup kendine bakması, hayatın gerçek anlamını keşfetmesi açısından bayramların önemli olduğunu söyledi.

MUZAFFER KİRT

Manisa’da Kurban Bayramı dolaysıyla protokol bayramlaştı. Manisa Polisevi’nde gerçekleşen bayramlaşma törenine Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, İyi Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, 1. Komando Eğitim Ve Tugay Komutanı Albay Güven Dere, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mümtaz Kahya, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can,  İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan, Vali Yardımcıları Abdullah Etil ve Ünal Çakıcı, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ataman Taydaş, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, İyi Parti İl Başkanı Ümit Özdağ, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.  Vali Güvençer, bütün davetlilerin tek tek Kurban Bayramını kutladı.

BAYRAMLAR İNSANIN KENDİNİ DİNLEMESİNDE VESİLE

Vali Güvençer, “Dünyanın bütün derdi tasası, karmaşası, gündelik hayatın hengamesi içerisinde biz insanların şöyle bir durup kendine bakması, ilişkilerini gözden geçirmesi, hayatın gerçek anlamını keşfetmesi, hayatın ve ölümün gerçek sahibine doğru yönünü çevirmesi, muhasebe etmesi, bundan da mutlak bir huzur duyarak, kardeşlerine duyduğu sevgiyi artırmasının bir vesilesi olarak Kurban Bayramını idrak ettik. Kurban Bayramı dünyanın dört yanında, İslam coğrafyasında, ülkemizde, Manisa’da milletçe kutlanıyor. Bütün İslam aleminin Kurban Bayramını yürekten kutluyorum”dedi.

TRAFİK BİLİNCİNDE ARTIŞ

Son birkaç bayramdır trafik kazaları konusunda vatandaşların ikaz edildiğini belirten Vali Güvençer, toplumda kurallara uyma konusunda bilincin her geçen gün arttığını söyledi. Güvençer, “Yine de insanlık hali. Adı üstünde kaza. Kazalara karşı öncelikle kurallara uyma hükümlülüğümüzü bir kez daha gözden geçirelim. Dikkatli olalım. Çok yorgun seyahat etmeyelim. Gidiş yolumuz açık oldu, dönüş yollarımızda açık olsun” diye konuştu.  Daha sonra Vali Güvençer, protokol üyeleriyle beraber Vakıf huzurevi ve belediye huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin bayramını kutladı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim