Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

‘Manisa son 5 yılda hak ettiği hizmeti alamadı!’

AK Parti Manisa eski Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç’a yaptığı ziyarette Manisa’nın son 5 yılda hak ettiği hizmetleri alamadığını belirterek, bu hizmetleri sunabilmek için önümüzdeki yerel seçimde Manisa Büyükşehir Belediyesi başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

 

‘Manisa son 5 yılda hak ettiği hizmeti alamadı!’

AK Parti Manisa eski Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç’a yaptığı ziyarette Manisa’nın son 5 yılda  hak ettiği hizmetleri alamadığını belirterek, bu hizmetleri sunabilmek için önümüzdeki yerel seçimde Manisa Büyükşehir Belediyesi başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

 

AK Parti Manisa eski Milletvekili Recai Berber, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanlığını ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, 4 dönem milletvekili olarak görev yaptığını hatırlattı.

‘MANİSA SON 5 YILDA HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALAMADI’

Türkiye'nin her süreçten güçlenerek çıkacağına inandığını kaydeden Berber, "Önümüzde Manisa'mız ve ülkemiz için çok önemli olan yerel seçimler var. Bütün gücümüzle bu seçimlere hazırlanmalıyız." dedi. Manisa'nın son 5 yılda hak ettiği hizmetlere kavuşamadığını söyleyen Berber, şöyle devam etti:  "Manisa, son beş yılda büyükşehir olmanın imkanlarını değerlendirememiş ve kaynaklar israf edilmiştir. Maalesef Başkan ve ekibi halen kendilerini sadece merkezin ve bazı ilçelerin başkanı zannediyor. Bu zihniyet Manisa'mızı kırsal mahalleleriyle bir bütün olarak kucaklamaktan ve oralara hizmet götürmekten çok uzaktır. İnşallah hemşerilerimiz bu yönetim anlayışına 31 Mart'ta son verecek ve belediyeyi AK kadrolara emanet edecektir." Berber, yerel seçimlere ilişkin kendisine yöneltilen soru üzerine, "2019 yerel seçimlerinde memleketime yeniden hizmet edebilmek adına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklıyorum." dedi. AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç da Recai Berber'in aday adaylığı açıklamasından büyük heyecan ve mutluluk duyduklarını dile getirdi. Haber Merkezi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim