Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’a vergi müjdesi

Siyah-Beyazlılar, Mergen döneminden 420 bin TL ödenen vergi borcu ödemesi nedeniyle büyük bir sıkıntıdan kurtuldu. Lisans işlemlerinde “vergi borcu yoktur” belgesinin alınıp, TFF’ye gönderilebileceği öğrenildi.

 

Manisaspor’a vergi müjdesi

 

Tarzan fazla ödemeyle vergiden kurtuldu

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, vergi borcundan ötürü bu sezon öncesi bir sıkıntı yaşamayacak. Daha önceki süreçte vergi borcu taksitlerini muhakkak ödemek zorunda olan Siyah-Beyazlılar, Abdullah Mergen döneminde fazla ödendiği tespit edilen 420 bin TL ile önemli bir yükten şimdilik kurtulmuş oldu.

YAPILANDIRMA BOZULMADI

Bilindiği gibi Manisaspor’un vergi yapılandırmasını bozması halinde yaklaşık 4-5 milyon TL daha borç yükü ile karşı karşıya kalması muhtemeldi. Ancak ocak ayında yapılan fazla ödemeler, yaz dönemindeki taksitlere yaradı. 420 bin TL’nin bir kısmı yapılandırmanın bozulmasını önlerken, 120 bin TL’lik tutarın da eylül ayına sarktığı öğrenildi. Manisaspor yönetiminin, eylül ayındaki 290 bin TL’lik takside, 170 bin TL ödeme yapmasıyla, yapılandırılmış taksitlendirmeyi devam ettirebileceği kaydedildi.

LİSANS ÇIKARMADA VERGİ ENGELİ YOK

Manisaspor’un bu gelişmeyle, Türkiye Futbol Federasyonu’nun istediği “vergi borcu yoktur” yazısını alabileceği öğrenildi. Siyah-Beyazlı yönetimin, mevcut takımın lisans tescili ile yeni transferlere lisans çıkarmakta sorun yaşamayacağı kaydedildi. Eğer ocak ayındaki fazla ödeme olmasaydı, Manisaspor yönetiminin “vergi borcu yoktur” belgesini alabilmesi için Manisa Vergi Dairesi’ne oldukça yüklü bir ödeme yapması gerekiyordu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim