Misafir
6,5879
5,784
261,31
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’da stadyum sıkıntısı

Türkiye Futbol Federasyonu, Manisaspor’un maçlarını oynayacağı 19 Mayıs Stadyumu ile ilgili eksikliklerin yerine getirilmesini istiyor.

 

19 MAYIS’A TFF KRİTERİ

 

Manisaspor’da stadyum sıkıntısı

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Türkiye Futbol Federasyonu, TFF 2. Lig’de maçların oynanacağı tarih, stat ve saatleri belirledi. Yapılan açıklamada, ilginç bir detay dikkat çekerken, sadece Manisaspor, Gaziantepspor ve Amedspor’un maçlarını oynayacağı stadyumların açıklanmadığı gözlendi.

KRİTERLER YERİNE GETİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Manisaspor’un yıllardır maçlarını oynadığı 19 Mayıs Stadyumu’na ilk etapta olumsuz rapor verildiği, başta çim olmak üzere tespit edilen bazı eksikliklerin yerine getirildiği anda TFF’nin stada onay verebileceği kaydedildi. Siyah-Beyazlılar, ilk iç saha randevusu olan Hacettepespor karşılaşmasını 8 Eylül Cumartesi günü saat 19:00’da oynayacak. Göreve geldiği günden bu yana a takım ve altyapı tesislerini iyi bir görünüme kavuşturan Manisaspor yönetiminin, 19 Mayıs Stadyumu eksikliklerin tamamlanması için de çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim