Misafir
6,3804
5,6859
256,51
ÜYE GİRİŞİ

Tamer Akkal’dan Manisaspor’a kombine desteği

Tamer Akkal’dan

Manisaspor’a kombine desteği

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Manisaspor’a 5 bin TL’lik kombine desteğinde bulundu. Manisaspor’a destek için bir süredir hummalı çalışmalar yapan Akkal, geçtiğimiz günlerde tesisleri ziyaret ederek, yönetime moral vermişti. Akkal, ziyarette, Manisa’nın 10 milletvekili ile yönetim kurulunun buluşması için planlama yaptıklarının altını çizmişti. Tamer Akkal’ın yakın bir zamanda sorunların çözümü noktasında yeni adımlar atması bekleniyor.

TRANSFER YASAĞI İÇİN VAKİT DARALIYOR

Öte yandan 7 milyon 600 bin TL’yi bulan transfer yasağını kaldırmanın yollarını arayan Manisaspor’da kaynak arayışları sürüyor. 1. Transfer Tescil Dönemi’nin sona ereceği gün olan 31 Ağustos tarihinden önce yasağı kaldırarak, yeni transferlerine imza attırmanın hesaplarını yapan Siyah-Beyazlı yönetim, vekillerden somut adımlar bekliyor. Manisaspor, 11-12 dosyayı bedelsiz olarak kaldırtmıştı. Bir miktar paranın bulunması halinde kalan dosyaların da çözüme kavuşturulması amaçlanıyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim