Misafir
6,5438
5,8108
238,56
ÜYE GİRİŞİ

Cumhurbaşkanı çağrı yaptı vatandaş döviz bürolarına akın etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dövizinizi bozdurun” çağrısı üzerine Manisalılar döviz bürolarına akın etti. AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda döviz bürosu önünde kuyruklar oluştu.

 

Cumhurbaşkanı çağrı yaptı vatandaş döviz bürolarına akın etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dövizinizi bozdurun” çağrısı üzerine Manisalılar döviz bürolarına akın etti. AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda döviz bürosu önünde kuyruklar oluştu.

MUZAFFER KİRT

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dövizinizi bozdurun” çağrısının ardından vatandaşlar döviz bürolarına akın ederek, ellerindeki altın ve dövizleri bozduruyor. AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda AK Parti Şehzadeler ve Yunusemre İlçe Başkanlığının destekleriyle Şehzadeler ilçesinde bulunan döviz bürosuna gelen AK Partililer ve vatandaşlar Türk lirasına değer kazandırmak için ellerindeki dolarları bozdurdu. 6 yaşındaki Veli Savran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına uyarak,  sünnet töreninde kendisine takılan 1 doları, “Cumhurbaşkanımızı, devletimizi, milletimizi seviyorum” diyerek bozdurdu. Küçük Veli’nin bu hareketi takdir topladı. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ellerindeki dolarları bozdurup Türk lirasına çevirdi.

‘DOLARI KAĞIT PARÇASI HALİNE GETİRECEĞİZ’

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, bu süreçte döviz bürolarının bankalardan daha güçlü durduğunu söyledi. Mersinli, “Cumhurbaşkanımız çağrı yapıyor. Artık dünya değişiyor. Globalleşen dünyada bizde artık Türk parasının ticarette yer almasını istiyoruz.  Türk parasının ticaret yaptığımız ülkelerin paralarıyla birlikte kullanılmasını istiyoruz. İnşallah yakın zamanda Çin, Rusya ile bu paralarımızı kullanacağız. Doları birer kağıt parçası haline getireceğiz. Cumhurbaşkanımızın çağrısının ardından bütün milletimiz hassasiyet gösterdi.  Sanayicilerimiz, yöneticilerimiz, vatandaşlarımız ellerindeki dövizleri bozduruyorlar. Bize ambargo uygulayan ABD’ye tepkimizi bu şekilde veriyoruz.  Gücümüzü daha fazla hissettireceğiz”dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim