Misafir
6,4739
5,7349
242,34
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir’den ‘Manisa Prime’ açıklaması

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Prime ihalesinin iptal edilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada inşaatın durmasını gerektirecek bir durumun olmadığı ifade edildi.

Büyükşehir’den ‘Manisa Prime’ açıklaması

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Prime ihalesinin iptal edilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada inşaatın durmasını gerektirecek bir durumun olmadığı ifade edildi.

 

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Prime ile ilgili yapılan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Konu ile ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Haberde bahsi geçen dava, Kamu İhale Kurumuna açılmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi, davanın tarafı değildir. Aynı zamanda verilen karar, Kamu İhale Kurumu kararının iptaline yöneliktir. Konu, Kamu İhale Kurumu tarafından incelenerek önümüzdeki günlerde yeni bir karara bağlanarak tarafımıza iletilecektir. Dolayısıyla, inşaatın durmasını gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Kamu İhale Kurumu’ndan herhangi bir karar belediyemize ulaşmamıştır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.” Basın Haberi

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim