Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Gençlerle yarışmak bile para!

FIFA’lık borçlar ve transfer yasağı gibi sorunları çözmeye çalışan Manisaspor, mevcut takımıyla bile sahaya çıkıp mücadele etmesi için acil kaynaklar bulmak zorunda.

 

GENÇLERLE

YARIŞMAK BİLE PARA!

 

Manisaspor’un minimum

2. Lig maliyeti: 2 milyon 150 bin TL

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, hem FIFA’lık davaları ötelemek, hem de transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdürürken, yasağı kaldıramadığı takdirde en kötü ihtimalle 31 Ağustos 2018 tarihine kadar minimum 150 bin TL bulmak zorunda. Ağırlıklı olarak gençlerden oluşan kadrosu bulunan ve iç transferde sadece Deniz Çörtlen, Akın Açık, Ömer Buğdaycı, Timur Karagülmez ve Uğur Pamuk ile anlaşan Siyah-Beyazlılar’ın, eldeki takımla sahaya çıkabilmesi bile paraya endeksli.

İLK ETABA 150 BİN TL, SEZON GENELİNE 2 MİLYON TL

Siyah-Beyazlılar’ın, yasağı kaldıramaması halinde ilk etapta, TFF’ye bildirilmesi gereken 24 futbolcunun lisans tescili, teknik heyete lisans çıkarmak, noter masrafları, sağlık kontrolleri ve doktor bulundurmak gibi konulardan minimum 150 bin TL gibi bir kaynağı muhakkak bulması gerektiği öğrenildi. Bilindiği gibi Manisaspor, geçen sezon teknik heyete lisans çıkaramamak, müsabakalarda doktor bulundurmamak gibi konulardan TFF’den para cezasına çarptırılmıştı. Manisaspor’un, mevcut takımın bir sezonluk masrafı olan yemek, konaklama, seyahat, altyapı, doğalgaz, su, elektrik, personel maaşları vb… giderler düşünüldüğünde, minimum 2 milyon TL’lik kaynakla sezonu tamamlaması gerektiği öne sürüldü.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim