Misafir
6,0376
5,3006
209,3
ÜYE GİRİŞİ

Gençlerle yarışmak bile para!

FIFA’lık borçlar ve transfer yasağı gibi sorunları çözmeye çalışan Manisaspor, mevcut takımıyla bile sahaya çıkıp mücadele etmesi için acil kaynaklar bulmak zorunda.

 

GENÇLERLE

YARIŞMAK BİLE PARA!

 

Manisaspor’un minimum

2. Lig maliyeti: 2 milyon 150 bin TL

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, hem FIFA’lık davaları ötelemek, hem de transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdürürken, yasağı kaldıramadığı takdirde en kötü ihtimalle 31 Ağustos 2018 tarihine kadar minimum 150 bin TL bulmak zorunda. Ağırlıklı olarak gençlerden oluşan kadrosu bulunan ve iç transferde sadece Deniz Çörtlen, Akın Açık, Ömer Buğdaycı, Timur Karagülmez ve Uğur Pamuk ile anlaşan Siyah-Beyazlılar’ın, eldeki takımla sahaya çıkabilmesi bile paraya endeksli.

İLK ETABA 150 BİN TL, SEZON GENELİNE 2 MİLYON TL

Siyah-Beyazlılar’ın, yasağı kaldıramaması halinde ilk etapta, TFF’ye bildirilmesi gereken 24 futbolcunun lisans tescili, teknik heyete lisans çıkarmak, noter masrafları, sağlık kontrolleri ve doktor bulundurmak gibi konulardan minimum 150 bin TL gibi bir kaynağı muhakkak bulması gerektiği öğrenildi. Bilindiği gibi Manisaspor, geçen sezon teknik heyete lisans çıkaramamak, müsabakalarda doktor bulundurmamak gibi konulardan TFF’den para cezasına çarptırılmıştı. Manisaspor’un, mevcut takımın bir sezonluk masrafı olan yemek, konaklama, seyahat, altyapı, doğalgaz, su, elektrik, personel maaşları vb… giderler düşünüldüğünde, minimum 2 milyon TL’lik kaynakla sezonu tamamlaması gerektiği öne sürüldü.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim