Misafir
6,0376
5,3006
209,3
ÜYE GİRİŞİ

Verilen sözler lafta kaldı

Taraftarların sosyal medyadan yaptığı çağrılara somut adımlar atılmayınca olan yine Manisaspor’a oldu.

 

Verilen sözler lafta kaldı

 

MANİSASPOR’DA ÇARESİZ BEKLEYİŞ:

Para yok, kamp yok, transfer yok!

 

MUSTAFA TATLI

Manisaspor, 2015-2016 sezonunda olduğu gibi bu sezon da sezon başı kampına gidemiyor. 1-2 Eylül’de ligin ilk haftasında Sarıyer’e konuk olacak Siyah-Beyazlılar, geçtiğimiz cuma günü gitmesi gereken kampını maddi nedenlerden ötürü iptal etmek zorunda kaldı.

MERSİNLİ’DEN DESTEK İSTENMİŞTİ

Bilindiği gibi Manisasporlu taraftarlar, 18 Temmuz’da AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli'yi sosyal medyada etiketleyerek, takımın kampa götürülmesini istemişti. #Manisamızıkampagötür etiketine yoğun ilgi gösterilirken, Berk Mersinli, çağrılar karşısında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Manisa sevdalısı bir kardeşiniz olarak, elimizden geleni yaparız inşallah" demişti. Ancak o günden bu yana beklenen somut adımlar atılamadı.

DAHA ÖNCE DE “GEREKEN YAPILACAKTIR” DEMİŞTİ

Mersinli, konsensüs sürecine girilmeden önce de taraftarların #manisasporiçingöreve etiketi ile destek çağrılarına twitter adresinden, “Manisasporiçingöreve, hazırdık, hazırız. Şehrin en büyük marka değeri olan MANİSASPOR’a sahip çıkan, büyük taraftarın yanındayız. Manisa sevdalıları en yakın zamanda beklentinize karşılık verecektir. Gereken yapılacaktır. Sevdanız sevdamızdır” cevabını vermişti. Ancak bu umut verici açıklama sonrasında da somut adımlar atılamamış, Manisaspor transfer tahtasını açamadan, genç kadrosuyla, 6 ve 7 farklı mağlubiyetlerle lige veda eden ilk takım olmuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim