Misafir
6,0417
5,3062
209,58
ÜYE GİRİŞİ

Maciej İwanski Manisaspor’u yine yakabilir!

Manisaspor, eksi 6 yemekle kurtulmuş değil. Polonyalı futbolcudan kaynaklı; Transfer yasağı, eksi 12 puan cezası ve küme düşürme taleplerinin masada olduğu ileri sürüldü.

 

İWANSKİ’DEN

YENİ CEZALAR KAPIDA

 

Maciej İwanski

Manisaspor’u yine yakabilir!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Polonyalı eski futbolcusu Maciej İwanski’ye olan borcundan ötürü FIFA’dan eksi 6 puan cezasına çarptırılarak, bu sezon profesyonel liglerin ilk puan silme cezasını yiyen Manisaspor’un, bu borcunu yapılandırmadığı takdirde başı daha büyük belaya girecek.

FIFA’NIN DEĞİŞEN TALİMATLARI MANİSASPOR’UN ALEYHİNE

Manisaspor’u şoka uğratan cezayı uygulatan İwanski’nin, sezon içerisinde de istemesi halinde daha ağır cezaları uygulatabileceği öğrenildi. Manisaspor’dan 411 bin euro alacağı açıklanan Polonyalı futbolcunun, kendisine ödeme yapılmadığı takdirde; transfer yasağı, eksi 12 puan cezası ve küme düşürme cezalarını da işleme koyduracağı ileri sürüldü. FIFA, bu sezon öncesi değiştirdiği talimatlarında, verilen sürelerde ödeme yapmayan kulüplere ilgili federasyonların otomatik olarak cezayı uygulamasını emretti. Cezaları ‘otomatik’ olarak uygulamayan federasyonların, uluslararası turnuvalara katılamama gibi tehlikesinin bulunduğu kaydedildi. FIFA’nın her kulübe tebliğ ettiği yazıda, ödeme yapmayan kulüplere para cezası da verebileceği öğrenildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim