Misafir
6,3804
5,6859
256,51
ÜYE GİRİŞİ

Maciej İwanski Manisaspor’u yine yakabilir!

Manisaspor, eksi 6 yemekle kurtulmuş değil. Polonyalı futbolcudan kaynaklı; Transfer yasağı, eksi 12 puan cezası ve küme düşürme taleplerinin masada olduğu ileri sürüldü.

 

İWANSKİ’DEN

YENİ CEZALAR KAPIDA

 

Maciej İwanski

Manisaspor’u yine yakabilir!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Polonyalı eski futbolcusu Maciej İwanski’ye olan borcundan ötürü FIFA’dan eksi 6 puan cezasına çarptırılarak, bu sezon profesyonel liglerin ilk puan silme cezasını yiyen Manisaspor’un, bu borcunu yapılandırmadığı takdirde başı daha büyük belaya girecek.

FIFA’NIN DEĞİŞEN TALİMATLARI MANİSASPOR’UN ALEYHİNE

Manisaspor’u şoka uğratan cezayı uygulatan İwanski’nin, sezon içerisinde de istemesi halinde daha ağır cezaları uygulatabileceği öğrenildi. Manisaspor’dan 411 bin euro alacağı açıklanan Polonyalı futbolcunun, kendisine ödeme yapılmadığı takdirde; transfer yasağı, eksi 12 puan cezası ve küme düşürme cezalarını da işleme koyduracağı ileri sürüldü. FIFA, bu sezon öncesi değiştirdiği talimatlarında, verilen sürelerde ödeme yapmayan kulüplere ilgili federasyonların otomatik olarak cezayı uygulamasını emretti. Cezaları ‘otomatik’ olarak uygulamayan federasyonların, uluslararası turnuvalara katılamama gibi tehlikesinin bulunduğu kaydedildi. FIFA’nın her kulübe tebliğ ettiği yazıda, ödeme yapmayan kulüplere para cezası da verebileceği öğrenildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim