Misafir
6,6447
5,9206
255,44
ÜYE GİRİŞİ

Bahattin Köse’ye aile baskısı

Manisaspor’da yıldızı parlayan tecrübeli golcünün aile baskısı nedeniyle transfer yasağını kaldırmaya yanaşmadığı öğrenildi.

 

Bahattin Köse’de aile engeli

 

Köse’ye aile baskısı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor’da transfer yasağının henüz kaldırılamaması, taraftarları tedirgin etmeye devam ederken, maddi sorunlarla boğuşan yönetim, 4 koldan çalışmalarını sürdürüyor. Bilindiği gibi Siyah-Beyazlı ekipte birçok futbolcunun ücret talep etmeden yasağı kaldırması, camiada takdirle karşılanmıştı. Ancak 2015-2016 sezonunda şampiyonluk yaşayan ve o dönemde kariyerinin en iyi performansını sergileyen Bahattin Köse’nin yasağı henüz kaldırmaması, yönetimin elini kolunu bağlamaya devam ediyor. Bu sezon Manisalı teknik adam Taner Taşkın’ın çalıştırdığı Samsunspor’un formasını giyecek olan Bahattin’in yasağı kaldırmaya sıcak baktığı ancak aile baskısı ile somut adımları atmaya yanaşmadığı kaydedildi. Öte yandan Manisaspor’da 15’er bin euro isteyen Mikic ve Perovic’in de kendilerine ödeme yapılmadan yasağı kaldırmaya yanaşmadığı öne sürülüyor. Bazı taraftarlar, Sırp futbolculara sosyal medyadan attıkları mesajlarla yasağı kaldırmaya ikna etmeye çalışıyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim