Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Şoförlerin artık bir kurtarıcısı var!

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Salih Karaağaç, seçimden önce üyelere verdiği çok amaçlı kurtarıcı sözünü yerine getirdi. Yaklaşık 200 bin liraya alınan kurtarıcı ile tırdan otobüse, otomobilden dolmuşa kadar her türlü araç taşınabilecek

Şoförlerin artık bir kurtarıcısı var!

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Salih Karaağaç, seçimden önce üyelere verdiği çok amaçlı kurtarıcı sözünü yerine getirdi. Yaklaşık 200 bin liraya alınan kurtarıcı ile tırdan otobüse, otomobilden dolmuşa kadar her türlü araç taşınabilecek

GÜNEŞ KILINÇ

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası bünyesine yeni çok amaçlı kurtarıcı ilave etti. Yaklaşık 200 bin liraya mal olan kurtarıcı ile tırdan otobüse, otomobilden dolmuşa kadar her türlü araç taşınabilecek. Oda önünde yapılan tanıtıma Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç, 155 Nolu Şehiriçi Denetimli Manisa Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdoğan Akatmacı katıldı. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Sait Başbelen ve üyeler katıldı. 

BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç, oda seçimlerinden önce üyelere verdiği kurtarıcı sözünü yerine getirdiğini belirterek “Bugün burada geçmişe dönük seçimlerde şoför esnafımıza vermiş olduğumuz bazı sözler vardı. Onların bir tanesini bugün gerçekleştirdik, geçen hafta hizmetimize soktuk. Çok Amaçlı Kurtarıcı aracımızı aldık. Şoför esnafımızın hizmetine sunduk.Şoför esnafımıza ülkemizin, milletimizin beraberliğinin bozulmaması vatanımızın Allah’ın güzellikler nasip etmesi dileğiyle şoför hizmetimize kazasız belasız ve ebediyete intikal etmiş meslektaşlarımızın odamız namına bir lokma hayrı gerçekleştirelim istedik.”dedi.

ŞEFFAF ODA ŞEFFAF YÖNETİM

Başkan Karaağaç, “İlk sözümüzü 5 aylık dönemde yerine getirdik. İlk başta odamızda bir tadilat yaptık. İlk başta oda üyelerimize “Şeffaf Oda, Şeffaf Yönetim” sözü vermiştik. Odamızda değişiklikler yaparak dönüştürdük. Bundan sonra da oda üyelerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışacağız. Bu aracı satın almak için 2 üyemizi görevlendirdik. Aracın maliyeti 180 bin lirayı buldu. Özel yapım bir araç. Çekici dediğimiz tırları, şehir içinde toplu taşıma yapan küçük otobüsleri, büyük otobüsleri arkadan çekmek kaydıyla alabiliyor. Taksiye, otobüse, minibüse, tırımıza, çekicilerimize hepsine hizmet edebilecek kalitede bir araç.” dedi.

ARAÇ 7/24 ŞOFÖRLERİN HİZMETİNDE

Aracı kullanacak olan Bekir Ertekin, “99 yılından beri bu kurumda kurtarıcı görevlisi olarak çalışıyordum. 2016 yılında eski yönetimle anlaşmazlık yaşadığım için bu görevi bıraktım. Yeni yönetim, yeni arkadaşlar bizi bu göreve uygun gördüler. Tekrar geri getirdiler. Yeni makinemizle 24 saat üyelerimizin hizmetindeyiz. 7/24 göreve hazırız.” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim