Misafir
6,5879
5,784
261,31
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un kafasında sorular!

Kampa gidip gitmeyeceği belirsiz olan Manisaspor, 70 bin TL’lik olası kaynağı nereye ve nasıl kullanacağını kara kara düşünüyor.

 

KAFADA SORULAR:

KAMP MI?

TRANSFER Mİ?

FUTBOLCUYA HARÇLIK MI?

PERSONELE MAAŞ MI?

 

Manisaspor’un maddi girdabı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig’de sezonun başlamasına sayılı günler kalırken, Manisaspor, maddi yönden yaşadığı sorunlarla boğuşmaya devam ediyor. Cuma günü gitmeyi planladığı Afyon kampıyla ilgili henüz kesin kararını vermeyen Siyah-Beyazlılar, kamp için bulunması muhtemel 70 bin TL’lik kaynağı nereye ve nasıl kullanılacağı hususunda büyük soru işaretleri yaşıyor. Camiada kimine göre, takımın her şartta, ne olursa olsun, kamp yapmasının uygun olacağı öne sürülürken, kimine göre gelecek kaynağın transfer yasağının açılması, genç futbolculara harçlık ve bayram öncesi personel maaşlarına harcanması gerektiği öngörülüyor. Manisaspor’un en geç 31 Ağustos 2018 tarihine kadar transfer yasağı sorununu muhakkak çözmesi gerekiyor. Maddi sorunların çözüme kavuşturulması adına devrede olan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi. Baybatur’un önümüzdeki haftaya kadar somut adımları atması umut ediliyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim