Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Taner Taşkın’dan vefa

Taner Taşkın’dan vefa

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor eski teknik direktörü Taner Taşkın, alacağı olmasına rağmen Siyah-Beyazlılar’a transfer yasağı koydurmayan isimlerin başında geldi. Yardımcılarına da “Manisaspor’a transfer yasağı koydurmayın” talimatı veren genç teknik adam, gösterdiği tavırla takdir topladı. Taşkın, söz konusu Manisaspor olunca parayı ikinci planda tuttuğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

YASAĞI KALDIRANLARIN YÜZDE 70’İNDE ETKİLİ OLDU

Şu anda Samsunspor’un başında olan Taşkın, yasağı hiçbir ücret talep etmeden kaldıran 11 ismin yüzde 70’inde etkili oldu. Şampiyon oldukları kadrodan eski öğrencileriyle sürekli görüşen Taşkın, Manisaspor’un yolunun açılması için yoğun çaba sarf ediyor. Yasağı henüz kaldırmayan isimlerden Bahattin Köse’yi Samsunspor’a aldıran Taşkın’ın, gurbetçi futbolcuyu da ikna etmeye çok yakın olduğu kaydedildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim