Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da kamp sıkıntısı!..

Siyah-Beyazlılar, 10-20 Ağustos tarihleri arasında Afyon’da yapmayı planladığı kampını maddi nedenlerden ötürü iptal etmek üzere.

 

MANİSASPOR

KAMPA GİTMEYEBİLİR!

 

 

Tarzan’da kamp sıkıntısı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, cuma günü başlayacak Afyon kampını iptal etmeye hazırlanıyor. Daha önce 1-11 Ağustos tarihlerinde kamp yapmayı planlayan Tarzan, bölgede yapılacak olan Afyon Kupası müsabakaları nedeniyle hazırlık maçlarının aksayacak olmasından dolayı kamp tarihini değiştirdiğini açıklamış, 10-20 Ağustos tarihleri arasında bu şehirde kampa gireceğini açıklamıştı. Ancak transfer yasağı konusunda yaşanan belirsizliklerin yanı sıra Mikic ve Perovic’in 15’er bin euro istemesi nedeniyle somut adımları henüz atamayan Siyah-Beyazlılar, maddi nedenlerden ötürü kampı büyük olasılıkla iptal edip, hazırlıklarını Tarık Almış Spor Tesisleri’nde sürdürecek gibi görünüyor.

ASLAN’DAN MANİSASPOR MERKEZLİ TAVIR

Başkan Bülent Baygeldi’nin, teknik direktör Erkan Aslan’la durum değerlendirmesi yaptığı, “Hocam, kampı istiyorsan, biz ne yapıp, ne edip, bu takımı kampa götürürüz” dediği, konuyla ilgili son kararı Aslan’a bıraktığı kaydedilirken, Aslan’ın ise Baygeldi’ye, “Bu takım iki sene önce sezon başı kampına gitmeden şampiyon olmuştu. Sponsor bulursak gidelim ancak kendi imkanlarımızla gideceksek, Manisa’da kamp yapmamız daha uygun” dediği öğrenildi. Manisaspor’a Afyon kampı masrafının 70 bin TL’ye mal olabileceği kaydedildi. Konuyla ilgili kesin kararın henüz verilmediği kaydedilirken, birkaç güne resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim