Misafir
6,0471
5,3258
213,35
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da kamp sıkıntısı!..

Siyah-Beyazlılar, 10-20 Ağustos tarihleri arasında Afyon’da yapmayı planladığı kampını maddi nedenlerden ötürü iptal etmek üzere.

 

MANİSASPOR

KAMPA GİTMEYEBİLİR!

 

 

Tarzan’da kamp sıkıntısı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, cuma günü başlayacak Afyon kampını iptal etmeye hazırlanıyor. Daha önce 1-11 Ağustos tarihlerinde kamp yapmayı planlayan Tarzan, bölgede yapılacak olan Afyon Kupası müsabakaları nedeniyle hazırlık maçlarının aksayacak olmasından dolayı kamp tarihini değiştirdiğini açıklamış, 10-20 Ağustos tarihleri arasında bu şehirde kampa gireceğini açıklamıştı. Ancak transfer yasağı konusunda yaşanan belirsizliklerin yanı sıra Mikic ve Perovic’in 15’er bin euro istemesi nedeniyle somut adımları henüz atamayan Siyah-Beyazlılar, maddi nedenlerden ötürü kampı büyük olasılıkla iptal edip, hazırlıklarını Tarık Almış Spor Tesisleri’nde sürdürecek gibi görünüyor.

ASLAN’DAN MANİSASPOR MERKEZLİ TAVIR

Başkan Bülent Baygeldi’nin, teknik direktör Erkan Aslan’la durum değerlendirmesi yaptığı, “Hocam, kampı istiyorsan, biz ne yapıp, ne edip, bu takımı kampa götürürüz” dediği, konuyla ilgili son kararı Aslan’a bıraktığı kaydedilirken, Aslan’ın ise Baygeldi’ye, “Bu takım iki sene önce sezon başı kampına gitmeden şampiyon olmuştu. Sponsor bulursak gidelim ancak kendi imkanlarımızla gideceksek, Manisa’da kamp yapmamız daha uygun” dediği öğrenildi. Manisaspor’a Afyon kampı masrafının 70 bin TL’ye mal olabileceği kaydedildi. Konuyla ilgili kesin kararın henüz verilmediği kaydedilirken, birkaç güne resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim