Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Yunusemre üreticinin hayvanlarını da yıkayacak!

Üçpınar ve Seyitli mahallelerinde küçükbaş hayvan yıkama havuzları oluşturan Yunusemre Belediyesi hizmete aldığı Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile Yuntdağı bölgesinin tamamına hizmet ulaştıracak.

 

Yunusemre üreticinin hayvanlarını da yıkayacak! 

 

Üçpınar ve Seyitli mahallelerinde küçükbaş hayvan yıkama havuzları oluşturan Yunusemre Belediyesi hizmete aldığı Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile Yuntdağı bölgesinin tamamına hizmet ulaştıracak.

 

Kırsal kalkınma hamleleri ile örnek çalışmalara imza atan Yunusemre Belediyesi Yuntdağı bölgesinde temel geçim kaynaklarından olan hayvancılık konusunda da vatandaşını destekliyor. Daha önce Seyitli ve Üçpınar mahallelerinde küçükbaş hayvanları dış parazitlerden korumak amacı ile hayvan yıkama havuzları oluşturan Yunusemre Belediyesi, hizmete aldığı yeni Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile hizmeti artık ayağa götürecek. Bölgeye hizmet verecek Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı’nın tanıtımı  Bağyolu Mahallesi’nde yapıldı. Programa Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, birim müdürleri, Bağyolu Mahalle Muhtarı Feridun Yılmaz ve mahalle sakinleri katıldı.

 

HİZMET AYAĞA GİDECEK

 

Düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile hizmetin vatandaşın ayağına gideceğini söyledi. Yunusemre Belediyesi olarak kırsal kalkınmaya önem verdiklerini ifade eden Başkan Çerçi, “Daha önce iki mahallemizde Küçükbaş Hayvan Yıkama Havuzu faaliyete geçirdik. Küçükbaş hayvan yıkama havuzları ile o mahallelerimizdeki hayvancılarımızın ihtiyaçlarını karşıladık. Şimdi de hizmete aldığımız Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile ilçemizde küçükbaş hayvan sahiplerimizin tamamına hizmet ulaştırabileceğiz. Traktörün arkasına takılarak istenilen bölgede hizmet verebilen aracımız ile hayvanlarımızın dış parazitlerden korunmasını sağlamış olacağız. Hizmetimizin bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

İLAÇLAMALARI DA YAPILACAK

 

Düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Yunusemre Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Mehmet Ata, Mobil Küçükbaş Hayvan Yıkama Aracı ile bölge halkının önemli bir ihtiyacının karşılanacağını kaydetti. Ata konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü olarak Yuntdağı bölgesindeki hayvan sahiplerimizin önemli bir ihtiyacını karşılayabileceğiz. Bu sistem ile tüm bölgemize hizmet vereceğiz. Bu çalışma ile hayvanlarımızın hem yıkanması yapılacak hem de dış parazitlerden korunması için ilaçlamaları gerçekleştirilecek” diye konuştu. Yapılan hizmetin çok faydalı olacağını belirten Bağyolu Mahalle Muhtarı Feridun Yılmaz, verdikleri desteklerden dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. BASIN MERKEZİ

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim