Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Şule Uygur MKYK’ya seçildi

Ankara’da gerçekleşen AK Parti Kadın Kolları 5’inci Olağan Kongresi’nde Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

 

Şule Uygur MKYK’ya seçildi

Ankara’da gerçekleşen AK Parti Kadın Kolları 5’inci Olağan Kongresi’nde Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

 

Ak Parti kadın Kollarının 5. Olağan Kongresi’nde uzun yıllar Ak Parti Kadın Kolları başkanlığı yapan Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Merkez Karar Yürütme kurulu (MKYK) üyeliğine seçildi.

4 MİLYON 600 BİN  KADIN ÜYE

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5’inci Olağan Kongresi, cumartesi günü Başkent’te Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşti. Kongrede yaptığı konuşmada siyasi hayatının her aşamasında kadınlarla yol yürüdüğüne belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlik kolları döneminden başlayarak Beyoğlu'nda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde, AK Parti'nin kuruluşunda ve sonrasında tüm mücadeleleri kadınlarla birlikte verdiklerini anlattı. Erdoğan, yeni Türkiye'yi kadınlarla inşa edeceklerinin sözünü verdiklerini anımsatarak, "Bugün geriye dönüp baktığımızda sözümüzü tuttuğumuzu görüyoruz. Hayatın her alanında kadınlar, geçmişle mukayese edilemeyecek kadar ileri seviyeye geldiler. Kadınlarımızın iş gücüne katılım oranı iktidarımız döneminde yüzde 23'ten yüzde 34'e ulaştı. Bu daha da ilerliyor. Özellikle kadınların siyasete katılımına baktığımızda AK Parti'yle zirveye ulaştı. AK Parti Kadın Kolları üyesi 4 milyon 600 bin bayan üyemiz var. Bu diğer siyasi partilerin toplam üye sayısını bile geride bırakmıştır”dedi. HABER MERKEZİ
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim