Misafir
6,046
5,3302
228,23
ÜYE GİRİŞİ

Vakıf Katılım Manisa şubesi açıldı

Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım, Manisa şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

 

Vakıf Katılım Manisa şubesi açıldı

Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım, Manisa şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

 

Vakıfların paylaşım kültürünü ve kamunun gücünü birleştirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, Manisa şubesini hizmete açtı. Şu ana kadar toplam 76 şubeye ulaşan Vakıf Katılım yılsonuna kadar 100 şubeye ulaşma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Şubeleşme atağıyla birlikte çalışan sayısını 1200’e çıkaracak olan Vakıf Katılım şubeleşme programıyla bireysel müşterilerin ve KOBİ’lerin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamayı ve birikimlerini değerlendirirken onlara destek olmayı hedefliyor.

Halkın büyük ilgi gösterdiği Manisa şube açılışı Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erdoğmuş, Ahmet Ercüment Özbek, İlhan Albayrak, Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım Manisa Şube Müdürü Cem Salihoğlu, Manisa Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal, İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Fethi Koç ve Ak Parti eski Milletvekili Selçuk Özdağ’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş açılış töreninde yaptığı konuşmada, yılsonuna kadar 100 şube hedefleri kapsamında çalışmalarına hızla devam ettiklerini, Manisa şubesiyle Türkiye genelini kapsama doğrultusunda önemli bir adım attıklarını kaydetti. Açılışa halkın gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Göktaş, verdikleri hizmetler, açtıkları şubeler, yarattıkları istihdam alanları ile hem ülke hem de bölge ekonomisine katkı sunduklarını ifade etti. Kurulduğu günden bu yana büyüdüklerini belirten Göktaş, 2018 yılında Vakıf Katılım’ın sektör pazar payını yüzde 10’un üzerine çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Bu doğrultuda reel sektörle aktif bir iş birliği içinde olacaklarını dile getiren Göktaş, “Kâr-zarar ortaklıkları, proje finansmanları ve sermaye piyasası ürünleri ile katılım bankacılığının gelişmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde devam etti. Vakıf Katılım olarak sektördeki temel misyonlarının mevcut pastadan pay alarak büyümek olmadığını vurgulayan Göktaş, “Misyonumuzu sektörü ve ülkemiz ekonomisini büyütecek yatırımları hayata geçirmek olarak görüyoruz” diye konuştu.

 

VAKIF KATILIM TARIM ŞEHRİ MANİSA’DA

Manisa’nın tam bir tarım şehri olduğunun altını çizen Göktaş, “Her zaman üreticiye destek olma vizyonu ile hareket ediyoruz. Tarımla iç içe yaşayan Manisa halkına hizmet vereceğimiz için heyecanlı ve gururluyuz” dedi. Manisa’nın zeytin, pamuk, tütün ve üzüm için önemli bir üretici olduğunu altını çizen Göktaş, “Ekonomisi, tarihi ve köklü kültürü ile Manisa büyük bir zenginliğe sahip. Vakıf Katılım olarak gelenekten geleceğe köprü kurma vizyonumuzu Manisa’da da sürdüreceğiz”dedi. HABER MERKEZİ

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim