Misafir
6,046
5,3302
228,23
ÜYE GİRİŞİ

Tarlada şüpheli ölüm!

Manisa'nın Demirci ilçesinde yaşayan bir kadın çalıştığı tarlada kocası tarafından ölü bulundu.

Tarlada şüpheli ölüm!
 Manisa'nın Demirci ilçesinde yaşayan bir kadın çalıştığı tarlada kocası tarafından ölü bulundu. 
 

Olay, Manisa'nın Demirci ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Minnetler Mahallesi'nde yaşayan evli ve iki çocuk annesi Yetiş E. (52) dün sabah eşi Mustafa E. ile birlikte Minnetler Mahallesi yakınlarında bulunan Almacık yaylası mevkiinde bulunan sebze ve meyve yetiştirdiği tarlasına gitti. Sonrasında Mustafa E. çevre mahallelerdeki tarım siparişlerini yerine getirmek için tarladan ayrıldı. Aradan geçen birkaç saatin ardından bölgede meydana gelen sağanak yağış nedeniyle aldığı sipariş işlerde çalışamayan Mustafa E. Minnetler Mahallesi'ndeki evine döndü. Yağışa rağmen eşi Yetiş E.'nin eve gelmediğini gören Mustafa E. eşini aramak üzere yeniden Almacık yaylasında bulunan tarlasına gitti. Tarlada güneşten korunmak amacıyla yaptıkları barınağın altında eşi Yetiş E.'yi hareketsiz şekilde yattığını gören Mustafa E. eşine kalkması için seslendi. Mustafa E., eşi Yetiş E.'yi uyandırmak için yanına gittiği sırada hayatını kaybettiğini anladı. Mustafa E.'nin haber vermesi üzerine olay yerine Demirci İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler gelerek inceleme yaptı. 
İki çocuk annesi olduğu öğrenilen Yetiş E.'nin cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.İHA

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim