Misafir
6,0297
5,3152
227,81
ÜYE GİRİŞİ

GIDA KOLEJİ ÜCRETSİZ

Ortaokuldan sonra öğrenci alan gıda koleji dört yıllık bir eğitim verecek. Dört yıl boyunca veliler eğitim öğretim ücreti ödemeyecekler. Öğrencilerin tüm eğitim ücretini devlet koleje ödeyecek.

GIDA KOLEJİ ÜCRETSİZ

Ortaokuldan sonra öğrenci alan gıda koleji dört yıllık bir eğitim verecek. Dört yıl boyunca veliler eğitim öğretim ücreti ödemeyecekler. Öğrencilerin tüm eğitim ücretini devlet koleje ödeyecek.

Manisa’ da ilk olan gıda kolejinin sınırlı kontenjanı için ön kayıtlar devam ediyor.

Bünyesinde Özel Merkez Sağlık Meslek Lisesi’ ni de barındıran Manşet Grup Ltd. Şti. tarafından açılıyor.

Lise düzeyinde ve Gıda teknolojisi alanı Gıda kalite kontrol dalında eğitim verecek.

Öğrenciler hem kültür derslerini alacak hem de okulun ilgi donanımlı labaratuvarlarında uygulama yapacak, son yıl da işletmelerde staj yapacak.

 

ÇALIŞMA ALANLARI VE İŞ BULMA OLANAKLARI

Gıda teknolojisi teknisyenleri, gıda sanayii ile ilgili tüm kamu kurumlarında, Tarım ve Orman Bakanlığı kontrol labaratuvarlarında Hıfzısıhha Enstitüsü, belediyeler, İl Sağlık Müdürlükleri, Özel sektör kuruluşlarından gıda üreten tüm fabrikaların gıda labaratuvarlarında ve özel gıda labaratuvarlarında teknik eleman olarak çalışıyorlar.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim