Misafir
6,046
5,3302
228,23
ÜYE GİRİŞİ

Çayda kredi kartı dönemi!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Atakanlar Kıraathanesi, sektöründe ilk kez kredi kartı uygulamasına geçerek fark yarattı.

Çayda kredi kartı dönemi!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Atakanlar Kıraathanesi, sektöründe ilk kez kredi kartı uygulamasına geçerek fark yarattı.

ZÜLFİ BELLİCİ

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde özellikle gençlerin ve hafta sonları çarşı iznine çıkan askerlerin tercih ettiği Atakanlar Kıraathanesi,  kahve gibi işletmelerde olmayan bir yenilik getirerek müşterilerine kredi kartı kullanma imkanı sundu. Böylece gençler ve askerler kredi kartıyla rahat bir şekilde ödeme yapabilecek.

OLUMLU SONUÇLAR ALINDI

İşletme Sahibi Kudret Aydemir, gençlerin buna ihtiyaç duyduğunu ve kahvehane olarak da gençlerin taleplerine cevap vermeyi amaçladıklarını kaydederek şunları söyledi “Genelde bizim burayı gençler tercih ettiği için ve hafta sonu özellikle çarşı iznine çıkan askerler geliyor. Parasal sıkıntı yaşadıkları için kart kullanmayı tercih ediyorlar. Bizde böyle bir ihtiyaç duyduk. Böyle bir ihtiyacı da gidererek gençlere katkı ve fayda sağlamak istedik. Hem onların hem de bizlerin mağdur olmaması için böyle bir yönteme başvurduk ve olumlu sonuçlar aldık. Kart kullanmayı tercih eden birçok müşterimiz oldu. Sattığımız mamullerin fiyatları da belli düşük rakamları da karttan geçme imkanı sunuyoruz ve müşterimiz bu durumdan çok memnun kaldılar”dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim