Misafir
6,1061
5,3774
215,85
ÜYE GİRİŞİ

Çayda kredi kartı dönemi!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Atakanlar Kıraathanesi, sektöründe ilk kez kredi kartı uygulamasına geçerek fark yarattı.

Çayda kredi kartı dönemi!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Atakanlar Kıraathanesi, sektöründe ilk kez kredi kartı uygulamasına geçerek fark yarattı.

ZÜLFİ BELLİCİ

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde özellikle gençlerin ve hafta sonları çarşı iznine çıkan askerlerin tercih ettiği Atakanlar Kıraathanesi,  kahve gibi işletmelerde olmayan bir yenilik getirerek müşterilerine kredi kartı kullanma imkanı sundu. Böylece gençler ve askerler kredi kartıyla rahat bir şekilde ödeme yapabilecek.

OLUMLU SONUÇLAR ALINDI

İşletme Sahibi Kudret Aydemir, gençlerin buna ihtiyaç duyduğunu ve kahvehane olarak da gençlerin taleplerine cevap vermeyi amaçladıklarını kaydederek şunları söyledi “Genelde bizim burayı gençler tercih ettiği için ve hafta sonu özellikle çarşı iznine çıkan askerler geliyor. Parasal sıkıntı yaşadıkları için kart kullanmayı tercih ediyorlar. Bizde böyle bir ihtiyaç duyduk. Böyle bir ihtiyacı da gidererek gençlere katkı ve fayda sağlamak istedik. Hem onların hem de bizlerin mağdur olmaması için böyle bir yönteme başvurduk ve olumlu sonuçlar aldık. Kart kullanmayı tercih eden birçok müşterimiz oldu. Sattığımız mamullerin fiyatları da belli düşük rakamları da karttan geçme imkanı sunuyoruz ve müşterimiz bu durumdan çok memnun kaldılar”dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim