Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da ayrılık var!

Grandmedical Manisaspor, bir süre önce anlaşmaya vardığı sol bek Atilla Erel ile yollarını ayırdı. Tecrübeli oyuncu, kamptan ayrıldı.

 

Erel ile yollar ayrıldı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor’un bir yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncularından Atilla Erel, yeni sezonda takımda olmayacak. Siyah-Beyazlılar’ın sezon başı hazırlık kampına dahil olan tecrübeli sol bek, bir süredir takımla birlikte çalışıyordu. Ancak parasal konularla ilgili moral bozukluğu olduğu ileri sürülen Atilla ile yapılan karşılıklı görüşmeler neticesinde yolların ayrıldığı öğrenildi. Atilla Erel, geçen sezon 3. Lig ekiplerinden Batman Petrolspor’da kiralık olarak forma giymişti. Manisaspor’dan alacağı olduğu kaydedilen tecrübeli oyuncunun teknik heyetin de onayıyla takımdan ayrılmasına izin verildi. Öte yandan genç oyunculardan kurulu kadrosuyla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Manisaspor’da neşe hakim. Pazar gününü izinli geçiren gençler, bugün yapacağı idmanlarla çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim