Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’da gençleri sevindirecek haber

Siyah-Beyazlı yönetim, yeni sezon çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren genç futbolcuları unutmayacak.

 

GENÇLERE

HARÇLIK

GELİYOR!

 

Manisaspor’da gençleri sevindirecek haber

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Bu sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Grandmedical Manisaspor’da yönetim, genç oyunculardan kurulu kadroya ödeme yapmayı planlıyor. Bir lira geliri olmamasına rağmen FIFA’lık ve TFF’lik borçlarla uğraşan, transfer yasağını kaldırmaya odaklanan Siyah-Beyazlı kurmaylar, önümüzdeki hafta kulübe bazı kaynaklar sokup, genç futbolcuları sevindirmeye niyetli.

ÖZVERİLİ PERFORMANSTAN MEMNUNLAR

Tesis tadilatı, çim bakımı, erzak, elektrik ve su giderinin yanı sıra Makukula’ya 60 bin euro ödeme yapan Manisaspor yönetimi, gençlerin hayatlarını idame ettirecek ödemeler için de kolları sıvadı. Yönetim, genç yeteneklerin özverili performansından son derece memnun. Sıcak havaya rağmen teknik direktör Erkan Aslan’ın direktiflerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan gençler, yönetimin yapacağı ödemeyle moral bulacak. Öte yandan yönetimin, günü gelen personel maaşlarını da ödemeyi planladığı kaydedildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim