Misafir
6,0904
5,3351
209,51
ÜYE GİRİŞİ

Hizmet ve yatırımlar masaya yatırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde hayata geçirilen hizmet ve yatırımlarda koordinasyonu daha da arttırarak hizmet kalitesini yükseltmek için MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda bir toplantı düzenledi.

Hizmet ve yatırımlar masaya yatırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde hayata geçirilen hizmet ve yatırımlarda koordinasyonu daha da arttırarak hizmet kalitesini yükseltmek için MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda bir toplantı düzenledi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, ilçe merkezleri ve mahallelerindeki hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımak için Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Hizmetleri İlçe Şube Müdürleri ve MASKİ İlçe Şeflerine yönelik bir toplantı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’un başkanlığında düzenlenen toplantıya Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Harun Yıldız, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Hayri Okkalı, Muhtarlık Hizmetleri İlçe Şube Müdürleri ve MASKİ İlçe Şefleri katıldı.

HİZMET VE YATIRIMLARA DEVAM

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa’yı daha yaşanılabilir bir kent yapmak için yatırımların hızla devam ettiğini ifade ederek, “Hemşerilerimizin refahını yükseltmek ve belediye hizmetlerinden en yüksek noktada faydalanmasını sağlamak bizim asli görevimizdir.  Bu çerçevede vatandaşlarımıza ulaştırdığımız hizmet ve yatırımların daha hızlı ve kaliteli olması için sürekli koordinasyon içerisinde çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün destekleriyle yatırımlarımız büyük bir hızla devam edecektir. Hizmet ve yatırımlarımız, Manisamıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

EN BÜYÜK GÖREV İLÇE PERSONELİNE DÜŞÜYOR

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ise vatandaşlara verilen hizmetlerde ilçelerde görevli personele büyük görevler düştüğünü söyleyerek, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü çalışanlarının koordinasyonlu bir şekilde hareket ederek hizmet kalitesinin sürekli olarak yükseltmesi gerektiğini vurguladı. Yalçınkaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları ile hayata geçirilen yatırımlardan vatandaşların maksimum seviyede yararlanması için koordinasyon toplantılarının devam edeceğini sözlerine ekleyerek, yapılan toplantının hayırlı uğurlu olmasını diledi.BASIN MERKEZİ  

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim