Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Yemenici’den işçilere promosyon müjdesi

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası Mesir Şubesi arasında Sürekli işçi statüsüne geçen personeller için promosyon anlaşması imzalandı. Müdür Dr. Necip Yemenici, ilk defa promosyon alacak olan personelin 15 Ağustos’ta hesaplarına tek seferde 400 TL yatırılacağı müjdesini verdi.

Yemenici’den işçilere promosyon müjdesi

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası Mesir Şubesi arasında Sürekli işçi statüsüne geçen personeller için promosyon anlaşması imzalandı. Müdür Dr. Necip Yemenici, ilk defa promosyon alacak olan  personelin 15 Ağustos’ta hesaplarına tek seferde 400 TL yatırılacağı müjdesini verdi.

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası Mesir Şubesi arasında Sürekli işçi statüsüne geçen personeller için promosyon anlaşması imzalandı. Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ve Ziraat Bankası Mesir Şube Müdürü Hüseyin Kahraman'ın imzaladığı protokolde Hak-İş Konfederasyonu Manisa İl Başkanı, Hizmet-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Turan Karanfil hazır bulundu.

PERSONEL HESABINA 400 TL YATIRILACAK

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici yaptığı yazılı açıklamada, ''696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kadroya geçirilen sürekli işçi personeller ile ilgili Ziraat Bankası ile maaş anlaşması imzaladık. İmzalanan anlaşma gereğince İlimizdeki Devlet Hastanelerinde ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde çalışan personelimize bir defaya mahsus olmak üzere 400 TL  promosyon ödemesi yapılacaktır. 2698 personelimize 18 aylık süreyi kapsayacak şekilde Ziraat Bankası Mesir Şubesi ile toplamda 1.079.200.00 TL promosyon anlaşması gerçekleştirdik. İlk defa promosyon alacak olan  personellerimiz 15 Ağustos 2018 tarihinde 400 TL olarak tek seferde hesaplarına yatırılacaktır, personelimize hayırlı olsun'' dedi.HABER MERKEZİ

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim