Misafir
6,6383
5,946
246,44
ÜYE GİRİŞİ

Ha gayret, yasak kalkıyor!

Manisaspor’da yasak koyan futbolcular oldukça iyi niyetli. Transfer yasağının yarısı açıldı, kalan yarısı için de avukatların ikna edilmesi an meselesi.

 

HA GAYRET,

YASAK KALKIYOR!

 

Tarzan adım adım transfere

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da ana gündem transfer yasağı. Transfer yapabilmesi için yasak koyan 25 dosyanın tamamıyla anlaşması gereken Siyah-Beyazlılar, yolun yarısını tamamladı. Tarzan’da ilk olarak Nuri Terliksiz, Savaş Yılmaz, Ozan Sol, Hakan Turan, Timur Karagülmez, Sait Karafırtınalar, Uğur Pamuk ve Umut Gündoğan transfer yasağı yolunu açmıştı. Geçtiğimiz günlerde kaleciler Emrullah Şalk ve Emrah Tuncel’in de yasağı açmasının ardından son olarak eski futbolculardan Gökhan Sazdağı’nın da yasağı kaldırdığı kaydedildi. Manisaspor yönetiminin; Berk Neziroğluları, Mertan Caner Öztürk, Sercan Türkeri, Gökdeniz Varol, İsmail Şahmalı, Nikola Mikic, Slavko Perovic ve Ferhat Çökmüş ile de prensip anlaşmasına vardığı, bu oyuncuların dosyasına bakan avukatın dosya masrafı istemesinden ötürü yaşanan pürüzü gidermeye çalıştığı, avukatın ikna edilmesi halinde yasağın yüzde 80’lik kısmının kalkacağı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar’a yasak koyan futbolcuların yasağın kaldırılmasında Manisaspor’un menfaatine göre hareket etmeleri, hiçbir ücret talep etmemeleri, camianın takdirini topluyor. Bir yandan maddi kaynak arayan Manisaspor yönetimi, 1 Ağustos’taki kampa kadar yasağın tamamının kalkacağına inanıyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim