Misafir
6,6383
5,946
246,44
ÜYE GİRİŞİ

Makukula Manisaspor'a süre verdi!

Manisaspor’un 60 bin euro ödeme yaptığı Makukula, Siyah-Beyazlı kulübe FIFA kanalıyla bir yazı daha gönderdi.

 

MAKUKULA’DAN 90 GÜN SÜRE

 

Makukula

Tarzan’a

süre verdi!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da Makukula sorunu 90 gün sonra yeniden hortlamaya aday. Siyah-Beyazlılar’ın Portekizli eski futbolcusu, FIFA kanalıyla kulübe yazı göndererek, 90 gün içinde kendisine bir ödeme daha yapılmasını istedi. Siyah-Beyazlılar, 29 Haziran’da 60 bin euro ödeme yaparak, küme düşme sıkıntısını ötelemişti. Manisaspor’un bu süre zarfında Makukula’ya bir ödeme daha yaparak, bu eşiği de atlamanın hesaplarını yaptığı öğrenildi.

ÖDEME YAPILMAZSA KÜME DÜŞME SORUNU YENİDEN GÜNDEME GELECEK

Manisaspor’un 90 gün içerisinde Makukula’ya ödeme yapması gerekiyor. Aksi halde küme düşme sorununun yeniden gündeme geleceği kaydedildi. Makukula’nın avukatı Alexis Rutman’ın ödeme yapılmadığı takdirde FIFA’ya dilekçe gönderip, küme düşürme talebinde bulunabileceği kaydedildi.

ACİL KAYNAK ARANIYOR

Çok zor bir görevi üstlenen ve hiçbir geliri olmayan bir kulübü ayağa kaldırmanın hesaplarını yapan Manisaspor yönetimi, minimum 2 milyon TL kaynak bulduğu anda gerek transfer yasağının kaldırılması gerekse FIFA’lık konuların çözümü noktasında daha somut adımlar atmayı istiyor. Siyah-Beyazlı yönetim, bu doğrultuda önümüzdeki günlerde tüm vekillerle Ankara’ya çıkarma yaparak, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun desteğini isteyecek.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim