Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Baygeldi'den döviz tepkisi!..

Manisaspor Başkanı Bülent Baygeldi, eski borçlardan oluşan döviz kuru farkından dolayı kulübün büyük zarar gördüğünü söyledi ve ekledi.

 

“Dolar ve euroya

kapımızı kapattık!”

 

BAYGELDİ’DEN DÖVİZ TEPKİSİ!..

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da başkan Bülent Baygeldi, geçmiş dönemlerde dolar ve euro üzerinden yapılan anlaşmaların kulübü büyük zarara uğrattığını söyledi. Kulübün başına geçtikleri günden beri döviz kuru farklarından ötürü büyük sıkıntılar yaşadıklarının altını çizen Baygeldi, “Biz olduğumuz sürece bundan böyle bu kulüpte döviz üzerinden anlaşma yapılmayacak” diye konuştu.

“MANİSASPOR’UN BAŞINA GELMİŞ EN BÜYÜK KÖTÜLÜKLERDEN BİRİ”

Futbol kulüplerinin batmasının en büyük sebeplerinden birinin “dövizle yapılan anlaşmalar” olduğunu ifade eden Baygeldi, “Manisaspor’un başına gelmiş en büyük kötülüklerden biri yapılan anlaşmaların dolar ve euro üzerinden yapılmış olmasıdır. Manisaspor bu yüzden bu noktalara geldi. Göreve geldiğimiz günden bu yana kiminle görüşsek, ağzını dolar ve eurodan açıyor. Biz olduğumuz sürece bundan böyle bu kulüpte döviz üzerinden anlaşma yapılmayacak. Dolar ve euro bundan sonra bu kulübün kapısından içeri girmeyecek” dedi.  

“KUR FARKINDAN DOLAYI YILLARDIR BU KULÜBÜN ANASI AĞLIYOR!”

Baygeldi sözlerini şöyle tamamladı: “Yapılan sözleşmeler, kulüplerin geleceğine dinamit döşüyor. Bunun en önemli örneklerinden biri de Makukula ile yapılan sözleşmedir. Kur farkından dolayı yıllardır bu kulübün anası ağlıyor. Biz Türk kulübüyüz ve bu ülkede yaşıyoruz. Bundan sonra bizim dönemimizde olan sözleşmeler TL üzerinden yapılacak. Onların ki para da bizimki değil mi?”

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim