Misafir
6,6383
5,946
246,44
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'a işçi desteği çığ gibi büyüyor!

İşçi desteği çığ gibi büyüyor

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’un kombine satışları tüm hızıyla devam ederken, “10 bin kombine” hedefi için hummalı çalışmalar yapılıyor. Manisa Organize Sanayi Bölgesi fabrikalarında çalışan işçiler, bu hedef doğrultusunda Tarzan’a büyük destekler veriyor. Manisaspor’un yeni sezondaki maçlarını heyecanla bekleyen İnci GS Yuasa çalışanları da kombinelerini alarak, Siyah-Beyazlı ekibe “diriliş sezonunda” tam destek verdiler.

“ARMAMIZA GÜÇ OLUYORUZ”

Tribünlerin tanınan simalarından Mustafa Karakaya, Manisaspor’un önemli bir değer olduğunu ifade ederek, böylesi zor dönemde kulübe işçi desteğinin artarak devam ettiğini söyledi. Satışlara olan ilginin gönüllü hizmet edenler olarak kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Karakaya, “Manisaspor bizim hayat felsefemiz. Samimi desteklerle armasına gönül verdiğimiz kulübümüzün çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Manisaspor’un şuan eskisinden çok daha fazla desteğe ihtiyacı var. Dirilişi gerçekleştirme adına herkese görevler düşüyor. Bizler de gönüllüler olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Yönetimimizin bu yöndeki çabalarını takdirle karşılıyoruz. Ben inanıyorum, tüm şehir takımına sahip çıkacaktır. Karınca kararınca armamıza güç olmaktan onur duyuyoruz. İnci GS Yuasa’da çalışan kardeşlerimize verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim