Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Tarzan Kasapoğlu'na gidecek!

Grandmedical Manisaspor, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan randevu talep etti.

 

TARZAN KASAPOĞLU’NA GİDECEK!

 

Manisaspor, Başkent çıkarmasına hazırlanıyor

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Grandmedical Manisaspor, diriliş sezonu olarak adlandırdığı 2018-2019 sezonunda taraftarlarının yüzünü güldürmek istiyor. Acilen maddi desteğe ihtiyacı olan Siyah-Beyazlılar, Gençlik ve Spor Bakanı olan Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüşmek için randevu talep etti.

TÜM VEKİLLER İLE ÇIKARMA YAPILMASI PLANLANIYOR

Manisaspor yönetiminin, önümüzdeki günlerde Başkent yolculuğuna çıkması beklenirken, Bakan Kasapoğlu ile yapılması planlanan görüşmede, AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, CHP Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal’ın yer alması bekleniyor. Söz konusu olası görüşmede, kentin en büyük marka değerinin sorunlarının çözümü için destek isteneceği öğrenildi. Siyah-Beyazlı yönetim, 1-11 Ağustos’ta yapacağı Afyon kampına kadar transfer yasağını kaldırıp, yeni transferlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim