Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Fabrika işçisi destekliyor, BŞB Başkanı desteklemiyor

KÜLLERİNDEN DOĞMAK İSTEYEN GRANDMEDİCAL MANİSASPOR’UN DİRİLİŞ SEZONUNDA ŞUAN Kİ TABLOSU BU!

 

 

FABRİKA İŞÇİSİ

DESTEKLİYOR,

BŞB BAŞKANI

DESTEKLEMİYOR

 

İşçi burada,

başkan nerede?

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, 2018-2019 sezonunda ayağa kalkmanın hesaplarını yaparken, 100 TL olarak belirlediği kombine biletlerden gelir elde ederek, mali anlamda biraz olsun nefes almak istiyor. Bu hedef doğrultusunda, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’ten kombine desteği alan Siyah-Beyazlılar, Manolya Meydanı’nda stant kurarken, böylesi bir dönemde kulübe hassasiyet gösterilmesini umut ediyor.

DAR GELİRLİ DESTEK VERİRKEN, BŞB BAŞKANI’NDAN SES SEDA YOK

Hesapları hacizli olan ve hiçbir geliri olmayan Grandmedical Manisaspor, yeni yönetimi ile kombine satarak ayakta kalmaya çalışırken, Tarzan’a böylesi zor dönemde en önemli desteği fabrika işçilerinin vermesi dikkat çekiyor. Dar gelirli taraftar, Manisaspor’un diriliş sezonu kombinesinden satın alırken, daha fazla işçiye ulaşmak için de grup paylaşımları yapıyor. Manisaspor’da hâl böyleyken, Manisaspor apoletiyle Büyükşehir Belediye Başkanı olan Cengiz Ergün’den hâlâ daha ses çıkmaması, taraftarları son derece üzüyor. Taraftarlar, Manisaspor’a tarihinin en büyük başarılarını yaşatan eski başkanlardan Ergün’ün artık kulübe destek çıkmasını bekliyor.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim