Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Tarzan’ın artık AŞ’ı pişiyor!

Tarzan’ın artık AŞ’ı pişiyor

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da yeni yönetimin göreve gelmesiyle tesisteki yemek sorunu ortadan kalktı. Geçen sezon bu anlamda, yerel ve ulusal medyaya utanç verici haberlere konu olan Siyah-Beyazlılar’ın artık pişen aşı var. Göreve geldikten sonra ilk iş olarak personele bayram öncesi ödeme yapan Başkan Bülent Baygeldi ve ekibi, bakımsızlıktan yanan A takım çimlerini onarmış, zehirlenen altyapı zeminini de eski haline döndürmüştü. Böceklerin cirit attığı A takım tesislerinde geniş kapsamlı tadilat yapan yönetim, hummalı çalışmalarla tesisi yeni sezonun ilk idmanına yetiştirmişti. Yeni yönetim; teknik heyet ve futbolcuların yemek sorununu çözmüş durumda. Kulüpte sabah kahvaltılarının yanı sıra öğle ve akşam yemekleri ile ilgili hiçbir sorun yok. Depoları erzaklarla dolduran Siyah-Beyazlı yönetim, tesisi adeta yeni bir havaya soktu.

FUTBOLCULAR MEMNUN

Yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdüren Manisaspor’un genç futbolcuları ise kulüpte yaşamsal sorunların ortadan kalkmasından son derece memnun. Teknik heyet ve futbolcular, kısıtlı imkanlarla elinden geleni yapan yönetime teşekkür ediyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim