Misafir
6,6383
5,946
246,44
ÜYE GİRİŞİ

Atilla Erel ile masaya oturuldu

Atilla Erel ile masaya oturuldu

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’un geçtiğimiz sezon başında kadrosuna dahil ettiği ancak sezon başlamasına az bir süre kala kiralık gönderdiği sol bek Atilla Erel’le de anlaşma zemini aranıyor. 27 yaşındaki futbolcu, Tarık Almış Spor Tesisleri’ne gelerek, Başkan Bülent Baygeldi ve teknik direktör Erkan Aslan ile bir araya geldi. Manisaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Atilla ile yola devam edilmek isteniyor. Tecrübeli futbolcunun yapılan görüşmede takımda kalmak istediğini ilettiği kaydedildi. Erel’in yeni sezonda takımda kalması bekleniyor. Atilla Erel, geçen sezon 3. Lig ekibi Batman Petrolspor’da kiralık olarak forma giymiş, 25 maçta 1 gol kaydetmişti.

AKIN AÇIK OLMADI

Öte yandan iç transferde kanat oyuncusu Akın Açık ile anlaşmanın sağlanamadığı bildirildi. Tecrübeli futbolcu ile yapılan görüşmelerde sonuç çıkmadı. Buna göre Manisaspor ile Akın’ın yolları ayrıldı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim