Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un artık 'Bakan'ı var!

Spor Toto başkanı olduğu dönemde Manisaspor’a önemli destekler veren Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni kabinede Gençlik ve Spor Bakanı oldu. Bu atama, Manisaspor camiasında sevinçle karşılandı.

 

 

MANİSASPOR’UN ARTIK

‘BAKAN’I VAR!

 

 

UMUTLANDIRAN ATAMA

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’a destekler veren Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni kabinede Gençlik ve Spor Bakanı oldu. 6 yıldır Spor Toto Teşkilat Başkanı olan Kasapoğlu’nun bakanlığa terfi etmesi, Manisaspor camiasında büyük sevinçle karşılandı. “Diriliş sezonu” olarak adlandırılan kritik bir sezon öncesi böylesine önemli bir atamanın gerçekleştirilmesi, camianın umutlarını artırdı.

MANİSASPOR MAÇLARINA FIRSAT BULDUKÇA GELİRDİ

Spor Toto başkanıyken, Manisaspor’un birçok sorununu çözen ve birçok FIFA’lık sorunlarının çözümü ile transfer yasağının kaldırılmasında büyük rol oynayan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2015-2016 sezonunda elde edilen 2. Lig şampiyonluğunun da en büyük mimarlarından biriydi. Kasapoğlu, o dönem şampiyonluk kutlamalarına gelirken, 1. Lig’de de birçok maçta Manisaspor’u yalnız bırakmamıştı.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim