Misafir
6,5661
5,8367
240,12
ÜYE GİRİŞİ

TARZAN DUALARLA!

TFF 2. Lig’de mücadele edecek Grandmedical Manisaspor, diriliş sezonunu kurban kesip, dualarla açtı.

 

TARZAN’DAN DUALI AÇILIŞ

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, 2018-2019 sezonunu dualarla açtı. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde yaptığı ilk antrenmanla sezonun startını veren Siyah-Beyazlılar, zorlu maraton öncesinde kurban kesti. Törene Başkan Bülent Baygeldi, yöneticiler Yunus Emre Şahin, Altan Çakıcı, Muhsin Seven, Mustafa Pekçetin, Halil Arslan, Murat Emgener, Nurullah Aksöz, Serkan Özşen, Nadir Uzbasan katıldı. AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli de törene katılarak, takımı yalnız bırakmadı. Mersinli, yöneticilere, teknik heyete ve futbolculara başarılar diledi.

ASLAN: “8 KİŞİ TRANSFER YASAĞINI KALDIRDI”

Antrenmanda gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Erkan Aslan, “Şuan da 19-20 yaş ortalamamız var. Bu çocukların 14-15 tanesi 1. Lig oynadı. Altyapıdan da kadromuza kattığımız oyuncular var. Gençlerle de her şeye hazırlıklıyız. Bu çocukların da bir şeyleri başarabileceğine inanıyorum. Şunun müjdesini verebilirim. 8 kişi transfer yasağını kaldırdı. Nuri Terliksiz, Savaş Yılmaz, Ozan Sol, Hakan Turan, Timur Karagülmez, Sait Karafırtınalar kaldırdı. Uğur Pamuk ve Umut Gündoğan ile görüşmelerimiz devam ediyor. Onlarla ilgili de bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Bu konuda ilerleme kat ediyoruz. Avukatları Emirhan Çeviker’e çok teşekkür ediyorum. Bizden hiçbir şey talep etmeden Manisaspor’un önünü açan bu arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hepsi Manisaspor sevdalısı. Bu isimler yasağı açtı, diğerleri ne olacak? Bunun devam edeceğini düşünüyorum. Hepsinin yasağı kaldırmasını umut ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim