Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Yeni umutlarla yeni sezona "merhaba"

Grandmedical Manisaspor, 2018-2019 sezonunun ilk antrenmanını bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde yapacak.

 

 

Tarzan yeni sezona

yeni umutlarla

“merhaba” diyor!

 

MANİSASPOR TOPBAŞI YAPIYOR

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, 2018-2019 sezonuna 24 kişilik kadrosuyla start veriyor. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bu akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla sahaya inecek olan Siyah-Beyazlılar, 1 Ağustos’a kadar tesislerinde çalışmalarını sürdürdükten sonra 10 günlüğüne Afyon kampına gidecek.

ASLAN: “HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

Teknik Direktör Erkan Aslan, ellerinde genç oyunculardan kurulu bir kadro olduğunu belirterek, “Mevcut a takımımıza U17 ve U19 takımından da 4-5 oyuncu dahil etmeyi planlıyoruz. İç transfer çalışmalarımızı bu hafta sonlandırmayı planlıyoruz. Transfer yasağını açtıktan sonra da dış transfere odaklanacağız. Yasak koyan oyunculardan sözler aldık. Yeni sezona umutla bakıyoruz. İnşallah her şey güzel olacak” diye konuştu.

İÇ TRANSFERDE DENİZ TAMAM

Öte yandan Manisaspor, iç transferde ilk anlaşmayı Deniz Çörtlen ile yaptı. Sezonun bitmesiyle tek taraflı fesih hamlesi yapan Manisaspor’un genç file bekçisi Deniz Çörtlen, Başkan Bülent Baygeldi ile masaya oturdu ve yeni sezonda da Manisaspor’da kalmaya ikna edildi. Deniz Çörtlen, sezonun ilk antrenmanında takımla birlikte çalışmalara dahil olacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim