Misafir
6,0417
5,3062
209,58
ÜYE GİRİŞİ

Her kente böyle başkan lazım!

Başkanlık görevini devraldığında maaşını vakıflara bağışlayacağı açıklaması ile taktir toplayan Alaşehir Belediye başkanı Ali Uçak, bu kez de belediye araçlarının yoğun mesai çalışması sebebiyle şirketine ait araçlarını belediyenin hizmetine sunmasıyla gönülleri fethetti.

Başkan Uçak kendi şirket araçlarını vatandaşın hizmetine sundu 

Her kente böyle başkan lazım!

Başkanlık görevini devraldığında maaşını vakıflara bağışlayacağı açıklaması ile taktir toplayan Alaşehir Belediye başkanı Ali Uçak, bu kez de belediye araçlarının yoğun mesai çalışması sebebiyle şirketine ait araçlarını belediyenin hizmetine sunmasıyla gönülleri fethetti.

 

Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban’ın İYİ Parti’den Manisa milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmesiyle, boşalan Alaşehir Belediye Başkanlığı görevini Mayıs ayında devralan MHP’li meclis üyesi Ali Uçak, yaptığı çalışmalarla imrendiriyor. Göreve başladığında görevinden bir kuruş maaş almayacağını, maaşını  Mehmetçik Vakfı ile Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na başlayacağını açıklayarak halkın taktirini toplayan Uçak, bu kez de şahsına ait araçları belediyenin hizmetine sundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle, Alaşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezinde ve mahallelerde içme suyu temini için yürütülen sondaj çalışmalarında kullanmak üzere sondaj boruları ve ek parçalarının alımını gerçekleştirildi. 
Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, göreve geldiği günden bu yana ilçe merkezinde ve mahallelerde vatandaşlara daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini gerçekleştirmek için Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle başlattığı sondaj hamlesine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Alaşehir Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerde içme suyu temininde kullanmak üzere sondaj borusu ve ek parça alımı gerçekleştirdi. 

‘VATANDAŞA HİZMET BOYNUMUZUN BORCU’

Belediye bünyesinde bulunan kamyon ve araçların yoğun bir mesai ile çalışması sebebiyle sondaj borularının taşınmasında şahsi şirket araçlarını da vatandaşların hizmetine sunan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, ”İlçemizde hayata geçirdiğimiz ve yapmayı planladığımız projeler ile vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürmelerini sağlıyoruz. Alaşehir Belediyesi olarak temel vazifemiz vatandaşlarımız için daha güzel, daha yaşanılır bir şehir inşa etmek. Alaşehir’imizin en ücra noktasında dahi hizmeti vatandaşlarımıza götürmek bizim boynumuzun borcu. Çalışmalarımızı sürdürürken bizlere vermiş olduğu sonsuz desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Yaşar Coşkun’a ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.BASIN MERKEZİ
 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim