Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Mergen’den Baygeldi yönetimine övgüler

Grandmedical Manisaspor eski başkanı Abdullah Mergen, Makukula’ya zor şartlarda ödeme yapan yeni yönetimin takdire şayan bir iş çıkardığını söyledi.

 

Mergen’den Baygeldi

yönetimine övgüler

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da eski futbolcu Makukula’ya 60 bin euro ödenmesiyle küme düşürülmenin askı alınması, camiada büyük sevinç yarattı. Eski başkanlardan Abdullah Mergen, yaptığı açıklamada, Bülent Baygeldi ve ekibini tebrik etti.

“TAKDİRE ŞAYAN BİR İŞ ÇIKARDILAR”

Eski başkan Mergen, yeni yönetimin göreve geldiği günden bu yana olumlu işler yaptığını belirterek, “Makukula’dan gelebilecek olası küme düşme tehlikesini erteleyen başkan Bülent Baygeldi ve yöneticileri tebrik ediyorum. Şehrin ilgisiz olduğu bir ortamda bu sorunu en azından bu yıl için çözüme kavuşturmaları gerçekten takdire şayan. Bu gayretler güzel. Ama herkesin artık hakikaten kulübe odaklanması lazım. Samimi bir şekilde yaklaşması lazım. Kulübün ihtiyaçları çok. Transfer yasağının kalkması, iyi bir takım oluşturmak, en azından bu ligde bu sene için kalıcı olmak adına şehirden seçilen milletvekillerimizden, belediye başkanlarımızdan ilgi bekliyoruz. Bu arkadaşların yaptığı işler, kulübün geleceğini olumlu anlamda etkiliyor. Ancak herkes de biliyor ki bu sadece yönetimin gayretleri ile olmaz. Belediyeler ciddi harcamalar yapıyorlar. Bu lige yükselmek için ciddi yatırımlar yapıyorlar. Bu ligin bir-iki tık üzeri Süper Lig. Diriliş sezonunda ben de maddi manevi ne gerekiyorsa desteğe hazırım. Kombine alacağım. Aileme ve çevreme de alınması yönünde telkinlerde bulunacağım” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim