Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Hüseyin Tok: "Şartlarımız uyuşmadı"

Sancaktepe Belediyespor’a 2 yıllık imza atan Grandmedical Manisaspor’un kaptanı Hüseyin Tok, ayrılığın perde arkasını Manşetspor’a anlattı.

 

“Şartlarımız uyuşmadı”

 

Hüseyin Tok: “Manisaspor’u çok bekledim”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da kaptan Hüseyin Tok, 2. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor’a imza atmıştı. Bu haberimiz, camiada büyük yankı uyandırırken, tecrübeli stoper, ayrılığın perde arkasını Manşetspor’a anlattı.

“BU KADAR BEKLEMEK KARİYERİM AÇISINDAN SIKINTI DOĞURABİLİRDİ”

Manisaspor yönetimi ile yaptıkları son görüşmede şartların uyuşmadığının belirten Hüseyin, “Gönlüm Manisaspor’dan kalmaktan yanaydı. Ama şartlarımız uyuşmadı. Son üç haftadır bana gelen teklifler yoğunlaşmıştı. Bu kulüpleri bekletiyordum. Ancak her kulübün de a, b, c planı var. Bu saate kadar benimle anlaşılması gerekiyordu. Sadece ben değil iç transferde 5-6 oyuncu da benim gibi beklemedeydi. Bu kadar beklemek, kariyerim açısından ilerde sıkıntı doğurabilirdi. Bu anlamda da kendimi ailemi ve düşünmek durumundaydım. Transfer sürecimde yönetimin bilgisi vardı. Taliplerimle görüşürken, başkanımız Bülent Baygeldi’den izin aldım” dedi.

“MANİSA’YA VE MANİSASPOR’A AŞIĞIM”

Manisaspor’da 7.5 yıl geçirdiğini hatırlatan deneyimli oyuncu, “Buraya aşığım. Hayatımı burada idame ettiriyorum. Manisaspor defteri benim hayatımda hiçbir zaman kapanmaz. Ayrılmam üzücü. Manisaspor için gereken fedakarlığı yaptım. Bu saatten sonra yine yaparım” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim