Misafir
6,1249
5,3878
211,79
ÜYE GİRİŞİ

Hüseyin Tok: "Şartlarımız uyuşmadı"

Sancaktepe Belediyespor’a 2 yıllık imza atan Grandmedical Manisaspor’un kaptanı Hüseyin Tok, ayrılığın perde arkasını Manşetspor’a anlattı.

 

“Şartlarımız uyuşmadı”

 

Hüseyin Tok: “Manisaspor’u çok bekledim”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da kaptan Hüseyin Tok, 2. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor’a imza atmıştı. Bu haberimiz, camiada büyük yankı uyandırırken, tecrübeli stoper, ayrılığın perde arkasını Manşetspor’a anlattı.

“BU KADAR BEKLEMEK KARİYERİM AÇISINDAN SIKINTI DOĞURABİLİRDİ”

Manisaspor yönetimi ile yaptıkları son görüşmede şartların uyuşmadığının belirten Hüseyin, “Gönlüm Manisaspor’dan kalmaktan yanaydı. Ama şartlarımız uyuşmadı. Son üç haftadır bana gelen teklifler yoğunlaşmıştı. Bu kulüpleri bekletiyordum. Ancak her kulübün de a, b, c planı var. Bu saate kadar benimle anlaşılması gerekiyordu. Sadece ben değil iç transferde 5-6 oyuncu da benim gibi beklemedeydi. Bu kadar beklemek, kariyerim açısından ilerde sıkıntı doğurabilirdi. Bu anlamda da kendimi ailemi ve düşünmek durumundaydım. Transfer sürecimde yönetimin bilgisi vardı. Taliplerimle görüşürken, başkanımız Bülent Baygeldi’den izin aldım” dedi.

“MANİSA’YA VE MANİSASPOR’A AŞIĞIM”

Manisaspor’da 7.5 yıl geçirdiğini hatırlatan deneyimli oyuncu, “Buraya aşığım. Hayatımı burada idame ettiriyorum. Manisaspor defteri benim hayatımda hiçbir zaman kapanmaz. Ayrılmam üzücü. Manisaspor için gereken fedakarlığı yaptım. Bu saatten sonra yine yaparım” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim