Misafir
6,1222
5,3679
223,56
ÜYE GİRİŞİ

Manisa Emniyet’inde terfi sevinci

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile Manisa Emniyet Müdürlüğü’nde 10 emniyet müdürü, 2 emniyet amiri bir üst rütbeye terfi etti.

 

Manisa Emniyet’inde terfi sevinci

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile  Manisa Emniyet Müdürlüğü’nde 10 emniyet müdürü, 2 emniyet amiri bir üst rütbeye terfi etti.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile  Manisa Emniyet Müdürlüğü'nde 2 emniyet müdürü 1. Sınıfa, 5 emniyet müdürü 2. Sınıfa, 3 emniyet müdürü 3. Sınıfa, 2 emniyet amiri de 4. Sınıf emniyet müdürü rütbesine terfi etti.  

‘VEFAKAR VE CEFAKAR ŞEKİLDE ÇALIŞTILAR’

Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, teşkilattaki terfilerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi "Teşkilatımızın en küçük biriminden en üst birimine kadar hepsi gerçekten cansiperane çalıştılar. Ailelerini görememe adına ülkenin içerisinde bulunduğu koşullar içerisinde el birliği ile vefakar ve cefakar şekilde çalıştılar. Terfilerini sonuna kadar hak eden meslektaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Terfilerinin süreceğinden hiç kuşkum yok"dedi.

SEZGİN MÜDÜR TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞINA TERFİ ETTİ

Terfi alan müdürler arasında, Asayişten sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Sezgin Aydın teftiş kurulu başkanlığına, personelden sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Ümit Ayhan özel güvenlik daire başkanlığına terfi etti.

Ayrıca, M. Mesut Doğan, Alparslan Demiray, Engin Pınar, Hakan Göçmen, Murat Yiğityılmaz 3.sınıf emniyet müdürlüğünden ikinci sınıf emniyet müdür yardımcılığına, Erol Taş, Cenk gedik, Volkan Parıldar 4. Sınıf emniyet müdürlüğünden 3. Sınıf emniyet müdürlüğüne, İsa Çubuk, Mustafa Zorpuzan Emniyet amirliğinden 4. Sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etti. HABER MERKEZİ

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim