Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Manisa Emniyet’inde terfi sevinci

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile Manisa Emniyet Müdürlüğü’nde 10 emniyet müdürü, 2 emniyet amiri bir üst rütbeye terfi etti.

 

Manisa Emniyet’inde terfi sevinci

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile  Manisa Emniyet Müdürlüğü’nde 10 emniyet müdürü, 2 emniyet amiri bir üst rütbeye terfi etti.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulu Kararı ile  Manisa Emniyet Müdürlüğü'nde 2 emniyet müdürü 1. Sınıfa, 5 emniyet müdürü 2. Sınıfa, 3 emniyet müdürü 3. Sınıfa, 2 emniyet amiri de 4. Sınıf emniyet müdürü rütbesine terfi etti.  

‘VEFAKAR VE CEFAKAR ŞEKİLDE ÇALIŞTILAR’

Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, teşkilattaki terfilerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi "Teşkilatımızın en küçük biriminden en üst birimine kadar hepsi gerçekten cansiperane çalıştılar. Ailelerini görememe adına ülkenin içerisinde bulunduğu koşullar içerisinde el birliği ile vefakar ve cefakar şekilde çalıştılar. Terfilerini sonuna kadar hak eden meslektaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Terfilerinin süreceğinden hiç kuşkum yok"dedi.

SEZGİN MÜDÜR TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞINA TERFİ ETTİ

Terfi alan müdürler arasında, Asayişten sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Sezgin Aydın teftiş kurulu başkanlığına, personelden sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Ümit Ayhan özel güvenlik daire başkanlığına terfi etti.

Ayrıca, M. Mesut Doğan, Alparslan Demiray, Engin Pınar, Hakan Göçmen, Murat Yiğityılmaz 3.sınıf emniyet müdürlüğünden ikinci sınıf emniyet müdür yardımcılığına, Erol Taş, Cenk gedik, Volkan Parıldar 4. Sınıf emniyet müdürlüğünden 3. Sınıf emniyet müdürlüğüne, İsa Çubuk, Mustafa Zorpuzan Emniyet amirliğinden 4. Sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etti. HABER MERKEZİ

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim