Misafir
6,0407
5,3315
227,09
ÜYE GİRİŞİ

Sıra sende başkan!

Grandmedical Manisaspor’un diriliş sezonunda ilçe belediye başkanlarından kombine desteği geldi. Şimdi tüm gözler Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de.

 

SIRA SENDE BAŞKAN!

 

Çerçi ve Çelik tamam sıra Ergün’de

 

MUSTAFA TATLI

Tarihinin en zor dönemlerinden birini geçiren ve 2. Lig’de küllerinden doğup yeniden ayağa kalkmanın hesaplarını yapan Grandmedical Manisaspor, 2018-2019 sezonuna “diriliş” adını vermişti. Yeni yönetimiyle tesisleri elden geçiren, personele miktar ödeme yapan ve Makukula’ya yaptığı ödemeyle küme düşmeyi erteleyen Siyah-Beyazlılar, 10 bin kombine satarak, elde edeceği gelirle, yeni sezonda önemli sorunlarını çözmeyi planlıyor. Daha şimdiden yoğun talepler alan Siyah-Beyazlılar, ilçe belediye başkanlarının desteğiyle de oldukça morallendi.

ÇERÇİ VE ÇELİK YAKIŞANI YAPTI

Diriliş sezonunda ilk adımı ilçe belediye başkanları attı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Liseli Tarzanlar’ın kombine sorununu çözerken, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi de 500 adet kombine aldı. Bu tablo, Manisaspor’un eski günlerine dönüp, güzel günler göreceğinin işareti olarak yorumlanıyor.

CENGİZ ERGÜN’ÜN DESTEĞİ BEKLENİYOR

Manisaspor yönetimini ağırlayan ilçe belediye başkanlarının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de mevcut yönetimi ağırlaması bekleniyor. Birçok konuda büyükşehirin desteğine ihtiyaç duyan Siyah-Beyazlı taraftarlar, Manisaspor apoletiyle belediye başkanı olan eski başkanlardan Ergün’e çağrıda bulundu. Böylesine kritik bir sezonda “diriliş” diyen Manisaspor camiası, artık küslük istemiyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim