Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'dan Makukula Fatihi'ne teşekkür

Grandmedical Manisaspor Başkanı Bülent Baygeldi, eski futbolculardan Aziza Makukula’ya yapılan ödemelerde kulübümüze önemli bir destek sağlayan Teknik Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Pekbayık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

MAKUKULA FATİHİ'NE TEŞEKKÜR

 

Grandmedical Manisaspor Başkanı Bülent Baygeldi, eski futbolculardan Aziza Makukula’ya yapılan ödemelerde kulübe önemli bir destek sağlayan Teknik Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Pekbayık’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Pekbayık’a, çerçeve içerisinde futbol takımın formasını hediye eden Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, Makukula’ya yapılan ödemelerde kendilerine destek veren Teknik Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Pekbayık’a teşekkür etti. Manisalı iş insanlarının Manisaspor’a destek vermesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Baygeldi, “Diriliş sezonumuzda iş insanlarımızın ve esnafımızın destekleri bizleri gelecek adına umutlandırdı. Makukula’ya yapılacak ödeme noktasında bizlere önemli bir destek veren ve sorunun çözümünde yanımızda duran Gökhan Pekbayık’a yönetim kurulumuz ve taraftarlarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım önümüzdeki süreçte bu destekler tüm kesime yayılır ve Manisaspor hak ettiği eski günlere yeniden kavuşur” ifadelerini kullandı.   Manisaspor’u ayakta tutmak görevimiz Manisaspor’un geçmiş dönemde şehre önemli katkıları olduğunu ve Manisa’nın tanıtımında her zaman ön plana çıktığını ifade eden İş İnsanı Gökhan Pekbayık, “Bizde bu şehre hizmet eden bir firma olarak imkanlarımız dahilinde yaptığımız destekle kulübümüze katkı sağladıysak ne mutlu bize. Manisaspor’un yok olması değil, yeniden ayağa kalkarak eski günlerine dönmesi en büyük temennimiz” dedi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim